Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz LackoMester #2806 üzenetére

    NNo.Másnak is ez jön le... :W Egyszerűen vicc,olyanokat késik,nekem este tetézte az is,hogy kínomban már raktam össze szaladós-shotis karit,mert egyszerűen 3m-ről már tényleg annyit ér kiegekkel is a bulldog,mintha lefinganám az ellent,a hangja se sokkal másabb,legalábbis shotihoz nem sok köze van,no ott aztán kijött a csúszás,elkezdtek szépen a fal mögött 2m-ekre "lelőni",mert gyorsan futva annyit csúszott a hitreg... :W
    Nomeg az orrom előtt a földön fekszik a csávó,belenyomok 5! slugot,erre feláll,és arconlő,kampec.Killcam:mozgok,vakarózok,mint a szarógalamb,lőni azt nem! :W
    És ráadásul irtó sok az olyan halál,hogy smg,50m,és erre csak csatt,meghalsz.Nem HC.Egy kereszteződésen nem tudsz átfutni,mert leszednek.Szaladós perkkel se.
    Azt meg inkább hagy ne mondjam,szemből mit hoz egy összelövés,lő az ember ADS-el,meghal,és banyek 5m-re az ellentől azt látod killcamban,hogy körbelőtted,mint a Mátrixban,találatot se kapott,közben annyiról,célra tartva,red dot,stb kábé egy 5centis körbe kéne köpködni a golyót...megafail.
    Teljesen kaotikus a gém.Én biztos vagyok benne,hogy hostolás van,és mivel magyar alig van...
    ÉS ez a külföldieknél is látszik,Én nem vagyok nagy szám,de nálam jóval jobbak is panaszkodnak és néha lőnek 5-öt,néha 1 alatti K/D-t úgy,hogy a csapat nem változott.Szerintem körönként újraosztja a hosztot...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák