Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tupacamaru

    veterán

    válasz Winne #19745 üzenetére

    Én nem szenvedtem csak felidegelt hogy mindenki rohangált össze-vissza észnélkül. A Sabotage-nál is én nem tudom hogy mindenki Nuke-ra ment vagy mi, de ha nállam volt a bomba akkor baszott védeni bárki is. Én ugyan próbáltam menni a bombással de senki más, mindenki elszórva a pályán lődözött. HQ-n ugyan ez volt, foglalom azt a szart, már csak pár pillanat kellett volna erre elszaladnak mellettem 2-en is, nem állt volna meg senki segíteni, erre berepül egy gl és kész. Úgy gondolom hogy mint csapat elég silány teljesítményt produkáltunk te'nnap. Nekem a Chopper a legnagyobb KillStreak ha egyedül játszok de ha veletek akkor leveszem CP, SG, Harrier-re hogy tudjam segíteni a csapatot. Na mindegy, talán majd legközelebb. Ha hívtok és nem megyek akkor a haverral játszok, vele nem sokszor szoktam együtt nyomni így ő élvezi a nagyobb prioritást. :B :K :R

    Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Új hozzászólás Aktív témák