Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz booz #3341 üzenetére

    ahhoz még gyakorolniuk kell:)

    Mondjuk egy baj van itt...és ez egyben az az egy dolog ami megkülönböztet minket vagy őket az igazán jó játékosoktól.

    Az hogy mi hullámvölgyben játszunk...van hogy nagyon megy van hogy nagyon nem...ma PL Zeee-vel meg Mariannal waroztam egy 3v3-on...az első 3 kört 9/1es Statal zártam..2 kört hoztam le full egyedül...azaz kb annyi esélyük volt mintha mi 5en lennénk ők meg 2en..semmi...erre kb az 5.6. körnél rotty...mint amit elvágtak..bambáztam..szemtől szembe nem birtam lelőni stb..,,Crashen is...elején alig birtam lelőni valakit utánna meg olyanokat müveltem hogy énis csak lestem..pl mikor egyedül maradtam 3 ellen aztán az egyik a helitől szétlőtt a házban de még tulééltem...feljött azt leszedtem..fel tető elő Desert elkezdtem szidni közbe lőni majd mondom...(TS) nehogy azthidje má hogy bejön az hogy elterel és közben hátulrol leszednek..leszaladtam bumm leszedtem aztán az utolsót is valahogy....nagy kör volt van demo:D

    Vagy a te szerodon...7-8 kör alatt öltem 13at..az utolső két körben meg mindkátszer Aistrike,,,bementem 4 ember közé 2-t leszedtem, 1et lekéseltem egyet kidobtam..stb.

    a PROk-nál nincs ilyen...vagyis biztos van csak akkor ők azt érzik és nem játszanak..vagy ilyesmi.

    Pl eddig a NYEV klánt levertük mindig nem kis fölénnyel...most meg a döntetlenért keltt megizzadnunk és nehezen hiszem hogy 2 hét alatt ők annyit fejlődtek volna.

    Nem azt mondom hogy esélyük sincs mert van..pont ezaz hogy lehet akármilyen gyenge TIM erőssel szemben ha a gyenge NADE-jei jókor jó helyen robbanak míg az erősöknek meg semmi sem jön össze...

    nah most ezzel arra akarok kilyukadni hogy (most annál a témánál hogy azt akaják megdumálni) hiába csinálnak taktikát ha nem megy nekik..vagy ha nekünk nagyon...ugyis az dönt:)

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák