Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Acheron #6281 üzenetére

    Nekem is ez ment,1x volt shipment TDM,de az meg kábé 2 perc alatt ment le.Cserébe 40+ -okat ölök már Vakkanton ;] Szóval annyira nem is hiányzik a shipment,bárcsak lenne inkább a shoothouse újra.

    Egyébként meglett az AK arany is végre,crouch killekkel küzdöttem,lassan kész az Oden is,ma értem szintben a végére,nekem bejön az a fegyó,fel lehet az ADS-t gyorsítani,és nem kell az FMJ se,meg a nagyobb tár se,olyat üt,1 lövéssel általában messziről is visz.Plusz kimaxoltam a reddotokat...

    Shipmentet nem bírja a szeró,ahogy megy a gyilok rajta,elég keményen,összevissza képesek a dolgok csúszkálni,laggolnak az emberek nagyobb tűzharcban,kihagy a tüzelés.Gondolom erősen gép és netfüggő,én cfosspeed-et használok pingjavítással,az elég jól megoldja,csak vicces látni az összevisszaságot néha,fps nem nagyon esik be,de páran látványosan bicsaklanak.Meg piszokul nem tesz jót a K/d-nek sem,mikor zsinórban vagy 6x úgy tesz le,hogy már kampec is.Vacant jobb,ott tényleg gém megy,jól jönnek a régi emlékek,sokan nudlik hozzá,és piszokul beválik a lean is,teljesen megszoktam.A raksit se szeretik a népek,meg a thermitet sem,simán megoldható egy DOM kör,ha nem botok a csapattársak.Jól látszik,ki régi motoros :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák