Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Linem

    senior tag

    válasz Acheron #24274 üzenetére

    Itt a környezetemben mindenki maradt egyelőre az MW-nél, mint ahogy én is, de gondolom nem csak ti és mi vagyunk ezzel így, hanem nagyon sokan. Talán ezért is történik ez az erőszakos átirányítás a CW akció felé.
    Az egy dolog, hogy a CW-t sokan előrendelték és megvették, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki átment, és már azzal játszanak. Nagy csalódás volt ez sok embernek, és valahogy a stream-elésben sem futott annyira be, a magyar csatornáknál meg pláne.
    Valahogy nekem a meccskeresésnél az MW folyamatosan azonnal talál meccset, a CW-nél azért jóval több ideig várok, amíg meccset talál. Ez azt is jelentheti, hogy ott kevesebben játszanak a TDM módban? Lehet...

    Szóval Ghostpetya #24231 hsz-ben a felvetésére, hogy miért nem engedik el a régi játékot, és miért nem koncentrálnak inkább az újra. hát... szerintem pont ezekért, amiket írtam. Hiába jelent meg és vették meg, továbbra is a Warzone-MW páros a népszerűbb. Félnek ők is attól, hogy nagy bukás lenne, ha most elengednék, mert még mindig több pénzt lehet kisajtolni így is, mint az újból, amit feltételezhetően jóval kevesebben használnak.

Új hozzászólás Aktív témák