Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #91166208

    törölt tag

    válasz SH4D0W2011 #2031 üzenetére

    Első dolgom lesz kikapcsolni. Mindenkinek más az értékrendje és úgy éli az életét ahogy szeretne de nekem nincs annyi időm játszani mint másoknak. Család az első, jó most szabin vagyok de az más. Én nem engedném meg Bill és egér támogatást egy konzolon se. Remélem nem köveztek meg ez miatt. De ma kicsit elment a kedvem a ww2 meccs közben. Ezt a meccset nem felejtem el soha, 10 perc alatt 79 szer lőttek le. Az elmúlt 21 evben nem volt ilyen. Valaki elhiszi valaki nem. De ez szégyen, hogy nincs egy olyan program vagy valami algoritmus vagy nem tudom mi ami el dönti hogy ki kivel játszik vagy rang alapján vagy kill alapján nem tudom.

  • Acheron

    őstag

    válasz SH4D0W2011 #2031 üzenetére

    Azért az input alapú összeválogatást még meg kell nézni élesben - a béta során, ahol a lobby -ban megadta a játék, hogy kivel és milyen bemeneti eszközzel vagy összeeresztve, nem egyszer volt konzol - kontroller kijelezve, (sőt, PC -kontrollert is láttam bár ennek szerintem nem sok értelme van...). Hogy ez mennyire valós, egyelőre nem tudni. A lényeggel egyetértek - remélem el tudják szeparálni beviteli eszköz szerint a játékosokat, és a skill egyensúly is biztosítva lesz valamilyen szinten. De ahogy írták már előttem, ki is kapcsolható.
    (#2032) kidboy_46 Ennek látszólag nem sok köze van a crossplay -hez. Ha 10 perc alatt 79 -szer (vagyis percenként kb 8 -szor) lőnek le, akkor ott valami gond van, vagy te vagy nagyon indiszponált (velem is megesik néhány pohár Scotch után :D ) vagy az ellenfél nem játszik tisztességes eszközökkel. De főképpen, az első két perc után miért nem hagytad őket a francba, és kerestél tisztességesebb ellenfelet? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák