Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz LamaCube #514 üzenetére

    na ja,nektek így jó,de pl.az ember csak 10 után ér rá/nem akar mikivel marháskodni,hanem csak szórakozni egy jót...és látom,hányan gémelnek még 11-kor...
    a másik a csapatosdiban,hogy már borul az egész,ha nem tetszik a mód,a map,vagyhogy pl.én 99%-ban hc-t játszok...no akkor vagy mennék a többiekkel,de nem élvezném,vagy megyek,amire tetszik,egyedül.egy játéknak igenis ki kell szolgálnia az egyéni igényeket,nem csak a bandázósokat.
    azt meg ne is mondjam,hogy másrészt mekkora élmény,amikor az ember pubol,lazán bár,de egész jó összmunkával,erre bevetődik egy 4-5 fős ts-es brigád,és bármit teszel,átkerülsz a fütyi rosszabb végére,mert egy gyengébb,de ts-es brigád ellen sz..t se érsz már,mégha teamwork megy is.
    Egyébként ez szintén olyan dolog volt annó,amiért ment a háborgás,mert az ember fél órát pedálozott a hostrendszerrel,mire a kedvenc módjában jó hostba botlott,aminél aztán pillanatok alatt oszlást hozott pl.egy 4fős klán beugrása...
    nem mindenkinek vágyálom az ilyen kötött játék...jónak meg persze hogy jó egy nagyobb brigádnak,hisz alázza a többit...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • Winne

    nagyúr

    válasz LamaCube #514 üzenetére

    Az öregapád 30 éves! :P Én lefele húzom az átlagot, csak ti nagyon mentek előre...

    @(#516) Lorenzo9: ha van kedved majd játszani újra az MW2-vel, akkor vegyél fel bennünket szerintem és simán tolhatjuk, hiszen mi csak este toljuk, de nem HC-t. :K (mondom ezt úgy, hogy május elején játszottam utoljára :D)

    [ Szerkesztve ]

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Új hozzászólás Aktív témák