Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz aizen92 #34643 üzenetére

    Van néhány ismerősöm akik egyáltalán nem használnak vírusirtót, se tűzfalat. Egy ideig én pl, elégedetten használtam a Win7 beépített vírusirtóját, meg tűzfalát. Semmi gondom nem volt vele. Most céges gépen meg Eset van, szerintem egy ideig meg az is marad. Egyikkel sincs gondom.

    Live-Die-Respawn

  • sutszi

    veterán

    válasz aizen92 #34643 üzenetére

    Akkor szedjünk külön 2 dolgot.

    1. A konkrét ajánlat: 3 gépre kapsz védelmet 1 évre. Mindezt féláron. Én sem vagyok szent, ezért javasoltam, hogy ha valakik összeállnak 3-an akkor még tovább csökken az egy főre jutó kiadás.
    Ez elég jó a nagy átlaghoz képest...

    2. A biztonság illúzióját kelti. Hidd el semmi sincs ingyen. Nem azért lesz jó valami mert fizetsz érte... De ha nem fizetsz akkor nem árt figyelmesebbnek lenni az átlagnál. Hangsúlyozom biztonságról beszélünk.
    Én anno dr.web, f-prot, avira, avast, norton, kaspersky listán mentem végig, és mindegyiknek volt egy olyan tulajdonsága ami vétózta a használatát...
    Nem mondom, hogy az ESET a császár. De még ingyen kóddal is foglalkoztak velem. (Performancia problémám volt az egyik verzióval)
    Tudod SUPPORT. Így nagybetűkkel, ami Magyarországon az emberek jelentős részének értéktelen...de ha baj van akkor megy a pánik, meg hívják a szomszéd pistát...
    De ha csak az új 8-as verzió képességit nézem, az sem utolsó. Lopásvédelem...stb, nem fogom marketingelni, fáradt vagyok már hozzá.
    Én kb 20 üzletkötő gépét védtem ezzel közel 4 évig. Ha valahol akkor ott volt mocsok...és az első dolgom volt lecserélni a régi ingyenes "kíváló" megoldásokat, mert azok mindent csináltak csak azt nem amire elvileg ki lettek találva.

    Én nem akarlak megtéríteni, csak bedobtam egy szerintem fasza ajánlatot. Mindenki el tudja dönteni, hogy jó neki vagy sem. De a mentalitás, hogy minek fizess érte amikor ingyenessel is ugyanazt megcsinálod... hát nagyon a felszínt kapargatod még csak.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák