Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    válasz Tim82 #72986 üzenetére

    Hmm...
    Úgy jöttem középiskolába hogy borzalmas matektanárom volt általánosban, mint ember kedveltem, de tanítani nem tudott. Azért magoltunk mindig hogy ne kapjunk 1 est. (igen, 8 ig törődtem a jegyeimmel :DDD) Középiskolában megkaptuk a legbrutálisabb matektanárt, minden órán új anyagot vettünk és heti 2 dogát iratott, és még a súlyozással is szopatott mindenkit. Az volt a módszer hogy órai minkára kapott a diák 1 es súyozású jegyet, röpdogára kettes súlyozást, TZ re meg 3 as vagy 4 es súlyozást. Megsúgom hogy 4 es súlyozást csak kisérettségin kaptunk más tantárgyból idén. Félévnél a csoportunkból 11 en bukásra álltunk, (13 an voltunk) MINDEN órán kaptunk vagy 2 egyest, amikor mutter meglátta hogy 40db egyesem van majd lefordult a székről. Valahogy vérthányva majdnem mindenki megkapta a kettest, a többit megbuktatták. Ez ment 3 évig, utána a tanár átment a fazekasba tanítani. Idénre kaptunk egy láma tanárnőt aki érettségi előtt azt tanította hogy hogyan kell kiszámolni a téglalap területét és kerületét. Én voltam a köcsög hogy szóvátettem hogy elnézést kívánok de pár hónap és érettségi, le lettem órdítvapár osztálytársnőm által hogy ők ilyet még nem láttak. Mondom jókvagytok. :U Nem érdekelte őket hogy a függvénytáblában benne van minden szar. Mondom a tanárnak hogy nekem homályos kicsit az hogy miből állapítjuk meg az értelmezési tartományt adott feladatnál, erre rávágja hogy ő csak a 2-3 pontos feladatokra akar minket felkészíteni, mert hogy ő érdről jött valami kisegítő iskolából. Konkrétan 2 héttel ezelőtt másodfokú egyenleteket vettünk és a kedves osztálytársak sírtak hogy szar a tanár. A nagy lófaszt. ha nem tanulsz akkor ne várd el hogy bármit is elérsz. Ez a tanár téma nagyon túl van spilázva, minden szorgalomtól függ. Pár évvel ezelőtt egy kurva szót sem tudtam angolul, annyira ratyi volt a tudásom hogy nem tudtam játszani a skyrimmal, nem tudtam hogy mi a faCC van :DDD De megtanultam, ma én vagyok az egyetlen ötös az osztályunkban. Miért? Mert leültem megtanulni és eljutott az agyamig hogy ha nem fogom megtanulni akkor megbuktatnak a kecibe.

    AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Új hozzászólás Aktív témák