Hirdetés

Aktív témák

  • brasil

    senior tag

    válasz brasil #45 üzenetére

    éjjel nem sokat aludtam és közben eszembeötlött eme topicok gyöngye.azon kezdtem el gondolkodni(mert én olyant is szoktam ám), hogy valyon miért írom én ezt?nem hiszem h sokan elolvasnák és amúgyse érdekel. számomra sem túl szórakoztató, elég hsz-t se gyűjtök vele h kedvenc legyek. szal akkor meg minek??? még annak idején általánosban is elég nehezemre esett nyáron naplót írni.ezt meg magamtól?! bár igaz naplónak sem nagyon nevezhető. na mindegy...aztán hosszas rágódás után elaludtam így a megfejtés is váratott magára ezen hsz megírásának kezdetéig!aztán rájöttem h mi az OK:unom magam. itt vagyok pesten (ez azért nagy szám mert eredetileg zalaegerszegi vagyok) járom a fősulit, lassan ugyan végzek de ez csak relatív h lassan mert még azért van egy év. királyos albérletben lakom barátnőmmel és még 2 emberkével (egyik szicsu, kicsivel fölöttem vagy alattam láccik a blogja:) ) és egész nap semmit sem csinálok. ülök a gép előtt és unom magam. néha belebüfögök ebbe vagy egyéb topicokba de nagyjából ennyi. valamit kéne kezdeni magammal. csak aztán itt kezdődnek a gondok.mit? sportolni lusta vagyok(aminek eredményeként felszedtem vagy 10kg-t. bár egyesek szerint jól áll, mivel eddig olyan voltam mint a kisujjad. szal sport kilőve. tanulni meg tanulok eleget vizsgaidőszakban, abból elég annyi is.melózni nincs időm, legalábbis ebben a félévben nem lesz mert sok órám lesz és most télleg be kell járni mer itt az ideje h diplomázzak!mások ennyiidősen már túlvannak az elsőn. (mármint diplomán)én meg még mindíg az elsőt nyomom...szal meló is pakk.úgyhogy asszem ülök a gép előtt és írok ilyan hülyeségeket miközben unom magam...

    ...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

Aktív témák