Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MARV6969

    tag

    válasz BandiHUN #5364 üzenetére

    ...és azt is tegyük hozzá, hogy ehhez a sok lövöldözéshez, kevés a lőszer, mert pl a kedvenc Vladof legendary sniperemmel kb két perc alatt kiürítem a készletet, utána meg nyitogathatom a rengeteg ládát.. már ha találsz (a Torgue dlc-ben mondjuk találsz)... a Conference Call-t is szeretem, de pl Salvadornál amikor "ganzerkerzek" :) idegesítő, hogy mire célba találok már újból kell tárazni, mert ugye a CC Hyperion, ami csak bizonyos lövés után pontos...
    az alien fegyverek közül az smg-ket (főleg Maliwan) és néha a rifle-ket használom, tetszenek a sniperek, satik is, érdekesek meg minden, csak használati értékük kevés :((
    amit nem kedveltem először, de most már annál inkább az a Torgue Calla pisztoly- lassúak a lövedékei, de minden ellenség ellen hatásos, főleg az ellen, amelyik közel van :) Ezt szoktam kombinálni a törpénél az alien Maliwan smg-vel, a kettő együtt úgy működik, hogy a Torgue lebontja a pajzsot, a tüzes smg meg lebontja a húst. Robotoknál savas, áramos. így a kettő együtt, egyszerre bejön. Akkor van gond, amikor egyszerre jön a stalker, a Hyperion soldeir, meg a robot....
    A Maliwan Norfleet rpg-nél meg az tetszik, hogy amikor "térdel" az ember, akkor kihúz a bajból, ugyanis nem kell vele pontosan célozni, lősz és általában talpra állsz. Hozzáteszem, hogy a fentiek mind bee-vel értendők (az rpg térdelő helyzetben bee nélkül is hatásos)
    Az is igaz, hogy igazából a bee pajzs hasznos a sokfajta közül.. ha csak ez lenne nem hiányozna a többi. Én is kipróbáltam egy csomót, és a Terramorpous shield még az, amelyiket használok. ami meg vicces, de nem annyira hasznos az a Hammerlock dlc-ből a Rough Rider - Maya-val. A megfelelő class mod-dal meg skill-lekkel felgyorsul a hölgy. [link]
    kipróbáltam sok legendary-t, és végül mindig ugyan az a pár fegyver, relic, pajzs class mod marad... a többi meg megy a gyűjteménybe. De azért szeretem mindet, és hiányozna, ha nem lenne ennyi minden :)

    "Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

Új hozzászólás Aktív témák