Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    Egy-két dologra reagálnék.

    Diákmunkát csak úgy lehet vállalni, ha nappalis vagy, ez törvényileg van így (más járulékok a munkáltatónak)

    Dolgozni amúgy jó suli mellett, meghálálja magát, mert a cégek a gyakorlatra mennek rá - én már csak tudom, mi is ezzel szívtuk meg. Láttam én állásbörzén olyat, mint egy CV-online-os mintaönéletrajz (5 év egyetem, mellette vagy 6 cégnél gyakorlat...)

    A BME-n is csak 2 félév az anal., 1 éve néztem az órarendeket/tantervet a honlapjukon. Azért javítsatok ki, ha rosszul emlékszem, de nincs az 3 év. És az utolsó félévben már, ha jól emlékszem, nincs is semmi, csak ''diplomatervezés''...


    ''Villamosságtan I. / II.
    Ezek nehezek, de korrektek.''


    Szerintem meg épp, hogy pite, csak meg kell érteni. Az első zh-val megszívtam, nem vágtam ezt a logikát, aztán rájöttem, hogy csak túlbonyolítottam a feladatot. Utána már csak azért vesztettem pontot, mert elszámoltam magam mindig.
    Nekünk ''villámkezű Joe'' tartotta :)


    Amúgy meg, aki teheti, menjen a BME-re, ne hagyja, hogy paráztassák MÁSOK, mert úgyis saját maga fogja látni, hogy mire képes. Ha meg nem megy, onnan még mindig könnyebb átmenni fősulira, beszámíttatni tárgyakat, mint fordítva. És ne értsetek félre, nem a BME ''árfolyamát'' (értsd: ponthatár) akarom feltornázni, mert utálom, amikor ''elitegyetemnek'' nevezik, és hogy isteneknek tekintik, akik ott végeztek - miközben ha végiglazsálta/puskázta az illető a 4,5 évet, akkor egy főiskolás is többet tud nála. Ezalatt sok álláshirdetésben ezt olvasom az elvárások részben: ''műszaki egyetemi végzettség''...

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák