Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pn4hvq

    senior tag

    válasz sfdrakex #33228 üzenetére

    Nemnem :). Nem régi a gépem (valami 7. szériás I7 meg K a végén, meg valami 32GB, meg 2070 és a körítés (a félreértések elkerülése végett: értek a témához)), új volt a Wintelepítés. Csak ennél a programnál maradtam meg a régi megszokottság miatt.
    Próbáltam már a Qbitet többször is, de valamiért nem nőtt hozzá a szívemhez.

    (#33227) csicso82
    "mert teljesen egysíkú, csak a torrentezésre fókuszálsz"
    Igen, mert mint írtam, én a klienst csak arra használom, hogy fel és letöltsön. Egy szóval sem írtam olyat, hogy márpedig bárkinek is ajánlom vagy nem ajánlom. A saját szemszögemből írtam le a saját véleményemet. Mivel nem kattintgatok összevissza mindenre, így nem nagyon kell attól tartanom, hogy valami csúnya weboldalba belefutok.
    Kompatibilitási gondom nem volt, de nincs is agyonpakolva a gépem mindenféle programokkal.
    De mint írtam fentebb, ha nem lesz elfogadott kliens/nem fog működni a torrentek szeletmérete miatt, stb, akkor én is váltok, addig az én igényeimnek megfelel (tudom, igénytelen vagyok :D ) .

    Win7: ez már hw támogatás szempontjából nem ideális új gép esetén, így itt célszerű frissíteni.

    Kicsit olyan ez a biztonsági kérdés, mint a Spectre és Mealtdown probléma az Intelek esetén: létező dolog, de ezek tömeges kihasználása átlagember kárára nem jellemző.

    "Már sok oldal a regisztrációs linknél is felhívja a figyelmet hogy NE Freemail-el regisztráljon senki mert van, hogy nem érkezik meg a levél stb."
    Én is találkoztam már ismerősnél meg nem érkező levéllel. Én is el szoktam mondani, hogy váltson. Aztán vagy meghallgat, vagy nem. Felnőtt emberek vagyunk, elmondjuk a véleményünket és vagy figyelnek rá, akiknek szól, vagy sem. Ha beüt a ménykű amiatt, hogy nem fogadták (fogadtam meg) a tanácsot, akkor így járás.

    A véleményemet elmondtam, ti is a tiéteket, és nem egyezik. Van ez így. Peace :R

Új hozzászólás Aktív témák