Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net91

    senior tag

    Leendő Bitdefender használónak!

    Egy évvel ezelőtt váltottam Kasperskyről Bitdefenderre. Most kellett volna meghosszabbítani az öt gépes licencet, de nem nem tettem.
    Miért?
    A Bitdefender terméknél a fiókodban alapbeállításként szerepel a termék hoszabbítása.
    Jelen esetben ez nálam azt jelentette volna, hogy az egy év leteltekor automatikusan 19.900 forintért vásárolt volna újra egy évre licencet.
    Ezzel csak egy problémám volt.
    Amikor felmentem a termék készítőjének honlapjára ott ugyanezt a terméket 9.900 forintért tudtam volna megvásárolni. Tehát az automatikus licenc hosszabbítás több mint a 2X-be került volna, ha nem tiltom le.

    Alapjában véve elégedett voltam a termékkel, de ez az újraaktiválásos rendszerük nem tetszik.
    Amennyiben megvásároltad, használod a terméket, újraaktíválás előtt tájékozódj az árakról és javaslom kapcsold ki az újraaktiválás beállítást, akkor nem fog meglepetés érni.

    Én váltottam F-securére, mert kevesebb memóriát használ. Egy gépemen, amelyen bankolok azonban meghagytam a Bitdefendert, mert az F-secure biztonságos bankolás része szerintem pocsék.
    Természetesen a leírtak kizárólag magánvélemény, benyomás, szubjektum.

    Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

Új hozzászólás Aktív témák