Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShiberMonkey

    senior tag

    válasz Németh Péter #14900 üzenetére

    A Bitcoin árfolyama és maga a Bitcoin egy érdekes dolog, de az tuti hogy nem a közeljövőben fog az ára csökkeni. A Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum,Litecoin azok a coinok amiken keresztül vehetsz Altcoinokat, ergo először az egyiket használnod kell hogy "átkonvertáld" a pènzedet kriptoba és vissza is ugyan ez a folyamat. Sokan tárolják az Altokból megkeresett pénzüket benne, mert ez a kriptovilág "aranya".
    Szerintem a Bitcoin mint hétköznapi fizetőeszközt nem fogjuk használni, de vannak/lesznek nagyon jó alternatívái. Valamint tárolni benne a kriptokat jó lesz :). Egyedüli probléma (rövid távon) az lehet hogyha bejön a Fairx nevű fiat to crypto exchange oldal, mivel ezáltal nem kell majd váltogatni a pénzeket, hanem közvetlen lehet majd több kriptot is venni. Elvileg Január végén, Február elejére várható majd egy teszt.
    Visszatérve a végén az eredeti kérdésre is, senki nem tudja mi lesz a Bitcoinnal, mindenki csak spekulál.

  • ShiberMonkey

    senior tag

    Srácok, akik "szídják" a bitcoint. Szerintetek az emberek vidkarival bányásznak Bitcoint ?
    Azok az Altok amikre Ti gondoltok, de mindegy is. Azt meg leírni hogy "bedőlt" a Bitcoin az meg picit erős nem ? Ha 0-át fog érni akkor beszélhetünk erről.
    De őszintén, az fáj az embereknek hogy felvásárolták a videokártyákat? A gamerkedés az értelmesebb ? Ha azt mondjuk hogy a Bitcoin értelmetlen energiapazarlás akkor a gamerkedés lehetne ebben a világelső. Lelősz valakit egy játékban jobb lesz valami ? Nyersz egy meccset jobb lesz valami ? Kártékony hatása van a gamerkedésnek ? Van, mint ugyan úgy a BTC-nek. De örülök annak hogy majd olcsón tudtok videokártyát venni :D jó kockulást, az kell ide az embereknek, meg ha "elpusztul, kidurran, ledől a piramid" akkor jön a megváltás majd :o 600 FPS-en CSGO meg Rainbow 6siege :D

  • ShiberMonkey

    senior tag

    válasz Kobe #15442 üzenetére

    Saját tapasztalatból mondom hogyha megkeresel egy bizonyos pénzt és amúgy sem "kenyérre" kell a pénz akkor nem érdekel, volt hogy buktam 2-3 ezer €-t bányászgépeken meg még Stellaron is ha kiszáltam volna 0.77 € akkor baromi nagy pénzt kaszáltam volna, vagy az XRP-n 2 €-n.Cirka 2 hónap alatt,"elbuktam" pár eurót, de ez ilyen. Most is mennek a BTC és BCH bányászgépek és kicsit sem zavar hogy ilyen "alacsony" az árfolyam :) Bízok mind az XRP-ben mind a Stellarban sőt Po.et-ből is "feltankoltam".

Új hozzászólás Aktív témák