Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz LLam #11747 üzenetére

    Az nem alkalmas fizetőeszköz, ami 10-ből kilencezer alkalmas. Alkalmas az, ami 5 kilences pontosságig alkalmas. A bajom a btc-vel, hogy rendkívül lomhák. Évek óta megy a nyavalygás, és még mindig csak beszéd van, nem eredmény. De már legalább valami részeredmény időpontja ki van tűzve. De a 2X a jövő homályába veszik.

    Van valami pontosabb infó arról, hogy szándékosan tömnék el a mempoolt? Mert ennél volt már rosszabb is, nem kellett tömni, eldugult az magától is.

    Persze úgyis csak fél év múlva derül ki, hogy mit érnek a mostani változások, hova jut a btc és a bcc. Nekem mindegy, melyik kerül ki győztesként, a lényeg, hogy valamelyik megoldás működjön.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • P3Dr0

    senior tag

    válasz LLam #11747 üzenetére

    Konkretan a Bitmain ceg szivat ezzel az 1 ora fizetessel. Rendeltem uj banyagepeket meg tapokat ill. rendeltem volna..........meg nemtudom,hogy mi lesz, vagy mi van. Mindenesetre elkuldtem jopar BTC-t ami ugyan meg is erkezett ropke masfel ora alatt de "pont" kiszaladtam a time limitbol es lejart az orderem.....
    Igy aztan egyenlore se penz, se aru.......
    Full node-rol kuldtem 2 blokkon beluli TX bekerulessel. Ennek ellenere az elso confirmra 51 percet kellett varnom :(
    Szoval most ott tartok,hogy a supporttal levelezek,hogy irjak jova es kuldjek a minereket vagy ha nem akkor kuldjek vissza a penzt mert hat viszonylag magas osszegrol van szo :(
    Pl.. Ethereumnal ilyennel sose kellett kuzdenem es azt veszem eszre (egyenlore) hogy ahogy alabb is irtak a BTC marha "lomha" bar biztos megvan az oka (Dos attack vagy hasonlo).

    Na mindegy ebbol is tanultam. A bitmainnal amugy lehet LTC-vel is fizetni es csodalkoztam is hogy a twitteren hozzaszolok tobbsege LTC vel fizetett ugy altalaban......

    Egy biztos akinek cukraszdaja van sok finom fagyival annak nem ajanlott egyenlore a BTC-rendszer bevezetese :DDD

Új hozzászólás Aktív témák