Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz biker #857 üzenetére

    :DD Kedves biker, én eletronikai jellegű középiskolába jártam. Tessen elképzelni ott volt EÁK, anyagismeret, mérés, elektrotechnika, ezenkívül kémia, fizika, irodalom, nyelvtan, angol..de gazdaságtan az nagyon nem :N

    Coccolino_O: Új reg nem sokat segít. Eleve 0-ról kezdesz, megint építheted fel az egészet, kezdetben kis értékelés miatt nem nagyon fognak vásárolni . Másrészt nyithatsz új számlát is, de ha a te neveden nem sokra mész vele. Akiknek több ezer eladása van mindnél azt látom: angliai cég, számla van, áfa nem kimutatható.
    A magánszemély által adómentesen intézhető adásvétel kb 2éve még 5M/huf volt, de drasztikusan lecsökkentették. A fenti cikk miatt érdekel engem valamiféle jogi forma, mert a bevételem már megüti lassan azt a szintet, ami kereskedelemnek minősül. Most is csak azért nem, mert visszafogom magam ...

    szerk: Ha meg adóbevallásnál fel akarnám tüntetni akkor nem jó a nyomtatvány..no úgy látom, annak ellenére hogy sokaknak ez a munkájuk, még ők se tudnak elmenni néhány dolgon, szóval engedtessék meg nekem is, ha a sok zagyvát nem értem meg elsőre:)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák