Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fixi

    csendes tag

    Jártas vki könyvelő tarifákban:F

    1 betétitársaság kül- és beltag teljeskörű szolgáltatása (bérszámfejtés stb...). Mennyi lenne havonta:F Most 14k-t/hó fizetunk nekik. És szerinte 350k-s/hó a forgalmunk.

    Néha néha eljön 1 rokon segíteni, ugye nincs már kék könyv. Csak online bejelentés. De nem akarják megmutatni, hogy hogyan kell. Csak 1 egyszerű alkalmi munka a rokon részéről. 4 órába eladói munka.

    Ilyet írtak nekem:

    "A nyomtatvány kitöltéséhez némi munkaügyi ismeretre van szükség.Mivel te nem vagy
    munkaügyes,inkább bízd ránk.
    "

    Felmentem apeh.hu-ra. ÁNYK-t szinte "magától" felment a gépre. 10T1041E nyomtatvány figyent ápr. 1-je vastagon. Megvan az is.

    Mondjátok már. Ennyire bonyolult:F Eddig jutottam.

    [link]
    [link]
    [link]

    Azért jobb lenne én magam csinálnom, mert D.U 4-ig szólnom kell nekik (addig dolgoznak), hogy másnap mi legyen. Nehogy már én igazodjak hozzájuk. Egyébként is reggel derül ki, hogy kell-e a rokon vagy sem.

    Nem azért, de azért jobb volt a kékkönyv. Ha úgy dönt reggel, hogy akar dolgozni. Csak be kell ragasztani és jelenlétiívet kitölteni. Így szeretnénk mint régen, nem előzőnap kikérdezni, hogy akar-e jönni, mert a könyvelő úgy óhajtja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák