Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    Topikgazda

    válasz AAntii #22769 üzenetére

    Ne felejtsük el,hogy ezen a héten lehet megszerezni, ilyenkor mindig mindenki az új fegyvert használja, ez így volt az előzőekkel is. Lásd 1 lövéses fekvős sniperek, mára elég kevesen használják.

    Azt se felejtsük el,hogy a TTK most a közelharcnak kedvez, így nyilván, ha van egy fegyver ami 1200-al köpködi a golyókat, akkor azt fogják választani a 700as helyett.

    Ez az első olyan medic fegyver, aminél szórom a füstöt,hogy közelebb tudjak menni az ellenfélhez, mert így tuti én nyerek. Eddig azért simán megpróbáltam lőni messziről is. S ez volt a terve a Dice-nak is. Az,hogy ezt szeretné és hogy ez mennyire jó a játékban az két külön dolog.

    Nerfet szerintem még egy darabig nem kap. Főleg,hogy még csak most jöttek vissza a készítők. A másik pedig, ha kap is akkor is szerintem dmg nerfet. Attól még ugyanúgy darálja majd a golyókat. Illetve, ne felejtsük el,hogy az utolsó héten jön még egy fegyó, ami pedig elvileg 3 golyó kill lesz. SZóval az sem hangzik rosszul.

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

  • dkess

    őstag

    válasz AAntii #22769 üzenetére

    Sniper vagy Medic fegyó? Igen, azaz egészen pontosan 0% esély van arra, hogy nerfelik. Sokkal inkább jön még kettő daragép SMG - immáron 120 -as tárral (nagy igény lenne rá) ...

    Amennyiben Assault fegyver lenne és valami komoly hiba eredményeképp kicsit "túltolták" volna, akkor sem 95% esély lenne a nerf -re. Akkor 100% eséllyel max. két héten belül totálisan kimiskárolnák a ló másik oldalára átesve. Igazából ehhez komoly OP sem kell ...

Új hozzászólás Aktív témák