Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Locutus #14313 üzenetére

    Csodálatos.Lenne inkább a többi mapra is Rush... :W Nem értem miért,nem lehetne mindenhol minden,ha nincs rá igény/nem jó,majd szelektálnak az adminok...
    Nomeg jöhetne igazi új map is.Pár nagyobb Rushra és Conquestre,pár kisebb a squad-os módokra.
    Nomeg a tetves patch is jöhetne pc-re,de érthető,mostmár kiváratják ezt a VIP izét is,és egyben kapjuk,ha minden igaz a frissitéssel.Legalábbis nagyon ajánlom... :U

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz r-chee #14378 üzenetére

    ;]
    nekem lett valahogy tegnap egy 6/26-os köröm is.. ;]
    A durva,hogy nem is értem,hogyan.se előtte,se utána nem volt rossz... :B

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #14530 üzenetére

    1 haszna még van,ami nem volt emlitve...a füst.
    Igaz,hogy az is lassan tölt újra,de legalább egyszerre 3 gránátot lő ki,és elég nagy felhő keletkezik tőle.
    A dolog hátránya:rá kell készülni az uav-ozásra vele,mert tanknál szerintem sokkal többet ér a másodlagos fegyó pl,mint a füstfelhő,mégha ez utóbbi le is löki a tracerelést is,de ha nincs,aki javitsa a tankot,ideig-óráig segit,és a füstben a sofőr se lát semmit,csak a spotolásokra hagyatkozhat.
    Persze ha m-comra megy a dolog,azt látni mindig,és "érzésre" is meg lehet szórni,de az tracertávon kivülről is megy.
    És rosszpont:sajna hc-n sem öl/sebez az uav füstgránát,pedig a gl helyett felrakhatóval hc-n egy lövés az ellen testre is :DDD

    Egyébként én is szeretem az uav-ot,szoktam irtani is vele azért mindig legalább 1 főt+spot+bejáratrobbantás a többieknek,tank ellen azért nehezebb,mert kell vagy 2-3 találat,és az másfél perc,akkor már többet ér az első vonalas védők/fedezékük kilövése,a tankot letudják hamarabb a gusztisok,ha odaférnek hozzá.A füst pedig elterelésnek is remek,mert az éppen nem támadott m-comra lőve a másikat otthagyják,és fentről jól látja az ember,hogy melyik felé indult a csapata,sőt egy gyors bejáratrobbantással már meg is van a "csapda" :D
    Egyébként ajánlatos az elején tüzelés stb nélkül,feltünésmentesen a védők bázisának végéhez repülni,kevesen néznek hátra-fel :)
    Egyébként szvsz abakannal a legkönnyebb leszedni,könnyen belőhető,mennyivel kell elé lőni,ha gyorsan mozog,akkoris elég 1 tár max,ha áll,akkor 2-3 dupla is elég neki,menet közben max automata csipával lehet gyorsan lekapni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz r-chee #14571 üzenetére

    Sajnos csúnya szokás mostanság,hogy defuse helyett elrejtőzni igyekszik minden védő,avagy max a keritésig mennek ki,és bandában várják az első hullámot,közben rájuk spawnol,akit kilőttek...
    És sajna általában ez akár 20-25 ticket minusz,mire a támadók ezt áttörik,és egyáltalán ltávolba(nem be!)jutnak a védők kövi bázisához.
    Igaz kezd mostmár divatba jönni a csoportos átfésülés is.Mondjuk én múltkor kickeltem egy srácot emiatt,mert 4 killt csinált a bázison,elrejtőzött,és a spawnig jutott,egyszer lelőtt kijjebb,de a kövi kill már a spawnon állva vaolt,de végignéztem a másik 2-t is,ez azért szerintem nem "ottmaradt" magatartás,ha valaki direkt a spawnra mozdul rá a map tolódása után,miután elindult az első hullám támadó,akkoris,ha nem utólag jött vissza a bázisra.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz r-chee #14575 üzenetére

    kicsit gonosz szerintem azért ez is...
    Merthát a sokkal jobb védők szoktak olyat elkövetni,hogy ha nem rámolják is le a bázist,akkor be c4-ezik,stb a tankokat.
    Szerintem ez sem fer,mert a támadók ott állnak egyszem jármű nélkül,ha direkt erre utaznak a védők,ésha van egy jó tankos is odaát,már nagyon fel is boritotta a dolgot.
    Egyébként kérdés:ha az ellenfél ellop egy járművet,a védők kapnak helyette másikat,mielőtt az előzőt szét nem lövik?Mert szerintem nem...mégegy pofon a támadóknak,ha igy van.Elviszik a tankot,becsattognak a bázis végére,és lövik a bejáratot,kész a sz..ás a támadóknak.A védők meg saját bázison 2-3 engivel javitják,akiket esetleg mortarral lehet kiszedni.Márha a tanktűz látótávolba enged bárkit is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ciry #14577 üzenetére

    egyébként miért szivod úgy mellre?Hisz ha jobban belegondol az ember,alig és ritkán kell bármiért 1 szólásnál többet elengedni.Még a gusztionly-sok is letették első szóra a hurkatöltőt. :DDD
    A támadó bázison randalirozás is ritka,és ritkán hatásos,de a heliugrások miatt gyakorlatilag a taktika része is,persze látszik,ha valaki nem azért megy a védőkhöz,hogy m-comoljon,de még itt is van egy kérdéses rész,ha ugye be tudok ugrani,de egyedül,persze,hogy nem ugrok neki senkinek,elbújok,várom a többieket,hogy spawnoljanak rám.
    Persze ilyenkor az ember nem csinál semmi figyelemfelhivót.
    A Nelson-on meg mindennapos,hogy kitámadnak a védők,sokszor jut az ember spawnközelbe,mert pl.egy ellent kerget...persze más kérdés,hogy nem táborozik a spawnnál le,hanem elindul vissza pl.a másik oldal felé.

    Én inkább még mindig azt tudom felróni,hogy kint van R-chee oldalán,hogy:
    "- A szervereken csalásnak, káromkodásnak, személyeskedésnek, másik egyén vagy csapat teljesítménye ill. sniper, tank stb. fegyver használata miatti hőbörgésnek helye nincsen!"
    De mégis megy a Nelsonon a no gustav,mert nincs jármű,sőt máshol is láttam már ilyesmiket admintársaktól.NEM a CG-Only emberekre gondolok,hanem a ne lőj emberekre cimű felhivásra.
    És még mindig nehezményezem,hogy nincs odairva,hogy RPG és AT4 mehet,nem egyszer volt olyan,hogy a beirás után hiába tracereztem a tankot,mert nem mert senki semmi raksivetőt használni,mert szóltak,hogy nó CG...
    Várom az új,bővitett szerverleirást,pár frappáns mondatba össze lehetne gyúrni ezt a pár szabályt...Persze betéve,hogy a többi raksi szabad... :DDD
    A GL meg hurkabőr,de én is gyűjtök azért a platinára,de ennyi erővel legyen tilos az assault,mert ledobok egy ládát,és elhajigálok 100granyót,ami többet öl,mintha gl-eznék,sokkal gyorsabban kap az ember másikat.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #14579 üzenetére

    Én csak annyit kérnék,hogy legyen már egységes a szabályzat élőben és R-Chee oldalán is.Nincs bajom a CG full tiltással a Nelsonon sem,stb...de akkor ez legyen kint,én is eszerint voltam,hogy szóltam,aki full alkalmazta,de azt sem jó megkapni,hogy miért nem szólok,mert az előző adott mapon valamelyik admin valamiért szólt...
    Megmondom őszintén,bár nagyon ritkán cg-zek eleve(Nelsonon meg medicelek),de én pl.nem szoktam szólni a nem notóriusoknak,hacsak nem emlegeti valaki,hogy nagyon használják,elfogadom,hogy becsusszan 1-1 ilyen kill is,főlegha látom,hogy amúgy bontogatják a házakat.
    Egyébként az RPG-vel nem tudom,bug-e,de számtalanszor járok úgy,hogy kilövöm a 4 raksit a tracelt tankra,nem akad el a lövedék semmiben,mégse robban a tank,és nem kapok sebzést se.Pedig felülről is hatni kéne 4 RPG-nek azért.Viszont CG-vel ilyen nem jellemző,az működik.RPG-vel is jó a manuál oldalról,2 raksi és pusztul a a tank,ha fullos is.
    :F
    az AT4 meg lassú és nem traceres,házra lőve meg hiába omlik a fal,a mögötte levőt nagyon ritkán viszi el.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #14581 üzenetére

    :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Egyébként néha tényleg nehéz dolog...de én mégis azt mondom,hogy nincs gond egy kevés szabályozással,a baserape és a spawnkill nem hiszem,hogy BÁRKINEK ne esne rossul,max a stathuszárok morognak,mert lehet jól aratni.de az meg menjen máshová,ritka nagyon az ilyen.
    És tényleg az van,hogy az extrém használóknak van szólva csak,és megértik,nem kilépnek,stb.
    Én elfogadom a CG tiltást is a Nelsonon végülis,gondolom,aki kitalálta,kellően indokoltnak érzi,de én sem szeretem,ha azzal lőnek ki sorozatosan szabad téren,de tényleg nem szól érte 1-2 kill esetén senki,nincs az,hogy jajj valaki kezében megláttam,nem lőtt,de kick.
    Nagyon ritka,hogy bármiért 1 mondatnál több időt kelljen az embernek adminkodni,akit meg kickelni kell,az meg úgyis csakazértis.
    Jó a szerverfegyelem,ha a balance ok,akkor a játék is remek,de ez úgyis körönként szinte más,és nem is darabfüggő,hanem hogy épp kik vannak fent inkább.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz PókerFész^^ #14591 üzenetére

    még pár baromságon morcizás,és publiklámák se lesznek... :((
    1 waron voltunk,az is conquest volt,amit 1.nem nagyon játszunk,át is lett téve Rushra a 2-es szerver is,2.mostanában elég kevés a PH! előtag az 1-es szerveren,konkrétan okot nem tudok,remélem majd páran kommentálják,mert furamód fotózkodni meg meg tudtuk tölteni a szervert.
    Tehát ebben a formában kétlem,hogy elmondhatnánk,van ilyen csapat,bár adott esetben szerintem össze lehetne rántani 8 embert,ha időben el lenne kezdve a szervezés.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz belaazallat #14598 üzenetére

    tankot,ha magányos,simán lehet szerezni,csak egy repair tool kell hozzá...mondjuk főleg akkor,ha 1 ember vezeti,mert max25%-nál már kiugrik úgyis lelőni,aki szétszereli,és le sem kell vele állni harcolni,beugrás,és gó vinni a védőkhöz javitani :DDD
    Ha kilövik is,általában akkoris megérte,mert sokszor több killt beáldoznak a védők,mire ki tudják lőni,igy meg 1 ember hal max.
    Persze jó dolog c4-ezni is,csak ott tuti nem lesz tanknyereség,bár én már c4-gyel is ki tudtam ugratni embert ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #14608 üzenetére

    na vegye akkor elő már,kinek mi baja van :O
    Gyerekek,ez nevetséges.Én is csináltam már baserape-t,spawnkillt,loptam tankot,helit,quadot,de még egyszer azt is megúsztam,hogy beálltam UAV-ozni :DDD
    Hogy nem zavart senkit...fingom sincs,hogy nem vették észre,hogy ott állok,nem lelőttek,hanem pár rakéta után megadta magát az UAV,és elosontam :B

    Szóval mindenki tudna mondani épp elég ilyesmit szerintem,gusztizott már pofán szerintem az összes ph-s 2 méterről,én is adtam ilyet párnak,nyomom a gl-t is...
    De mégsem ez a jellemző.
    És nem is ennek kellene lennie a fontosnak,hanem hogy 1 csapatnak kéne lennünk,és jól szórakozni.És mintha ezt felejtenék el páran hirtelen pár apróság miatt.Nem éri meg,körbeköpködhetnénk egymást,de ennek lesz a vége az,hogy mindenki haragszik mindenkire,és nem lesz ph-s a ph szerveren...igyis elég gyér mostanában,ha 2-3 ph-st látok egyszeree fent,már örülök.1 hónapja 8-10 is volt akár fent.És ennek oka van...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Polllen #14662 üzenetére

    proci nagyon kell alá.De szeritem a szerver is részben emiatt rendetlenkedik,ha tele van,elvesző lőszer,stb-hegyek,lagg...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ciry #14682 üzenetére

    ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #14684 üzenetére

    :C :))

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Bosszuallo7 #14726 üzenetére

    No pont ez lesz a baj,hogy a MoH multiját is ezek csinálják...Azt már tuti nem fogom előrendelni emiatt...
    Remélem,még a CoD: Black Ops-nál is becsúszik pár "extra" az MW2-ből,mint pl.a szervermentesség,a random játékosok,a mapválasztás lehetetlensége,és akkor már ott is tartunk,hogy még ezzel járunk a legjoban egész évben,mert nem lesz egy háborús FPS,amit multizni érdemes lesz megvenni. :(
    A Treyarch-ban azért bizom,nekem jobban bejöttek az ő CoD-jaik,de hát az meg ráadásul még marha messze is van...
    Szerencsére ha jól tudom,a MoH-ból 1 hónapon belül jön tán ki demó,remélem multiplayer,és mutatni fogja szépen,mit várhatunk.
    Én is kezdek odáig jutni,hogy tegnap inkább nyomtam a Borderlands-ot a neten,nem volt kedvem BC2-zni,főleghogy a szervereink is sz...ok épp.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz medvezsolt #14729 üzenetére

    Ebben azért benne van,hogy ott fix hardverre könnyebb megirni a dolgokat...de aki konzolon akar sz...ásról olvasni,nézze meg,mit irnak a ps3-asok,akiknél még laggosabb és szakadozósabb,mint nekünk,és igaz kapnak patchet,de pl.a múltkorinál 3 napig nem ment a netes multi,mert álltak a szerverek,és ugye ott csak gyári szeró van.
    Sőt,konzolon eleve csak a privát meccs az,ami személyre szabható,de szerintem ott az nem ranked eleve,amúgy meg mehetsz olyanra,amit találsz,ha nem hivsz havert,akkor mindig más csapat,mégha módra és mapra lehet is szűrni,stb.
    Nem tudja ezt,aki nem próbálta...
    Itt azért mégiscsak elfut valamennyire mindenkinek és ha bérelsz szervert/más bérel,de bejön az izlésednek a közönség,stb,itt jobban megtalálhatod a számitásod.
    Egyébként meg tegye a szivére mindenki a kezét,hogy mennyire érdekli a single cooperativ,meddig kötné le,avagy mennyire éri meg várni a pár kicicomázott fegyót és új gúnyát,ráadásul nem is a legjobb fegyókat cicomázták ki,vagyis ha hatékony akar az ember maradni,úgysem használja hosszú távon.
    Nomeg reméle el is lehet szedni majd másoktól ;] akkor tuti nem adok érte egy petákot sem,ha jönne ilyesmi pénzért.

    Lenne inkább valódi új map pár,avagy első körben minden map minden módra,ég az is elmenne...
    De igy sajna minekünk max a hibajavitások,ami érdemi hasznot hozna,de hát pl.a hitbox-javitásról,ami az elvesző lövedék mellett a 2 fő hiba,egy szó sem esett tudtommal,szóval igazán nem is tudom,mit várjak...
    A fegyvereket meg visszateszik,kezdhetjük az m60-morgást,stb elölről.
    avagy kénytelen lesz az ember a szervert agyonszabályozni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ForRedGlory #14736 üzenetére

    Hát jaja,meg kell nézni,érdemes-e spawnolni.Igaz változó,mert van,hogy elé rak,van,hogy mögé.Az első eset kellemetlenebb,a másodikban még reagálhatsz,medikként még össze is kaparhatod utána :DDD
    Egyébként olyankor bugol az m-com sokat,ha lövik,mint az állat,főleg a mortart nem szereti,mégha fedett is,a kitekre meg megoldás,ha az ember benyomott akciógombbal szalad oda,akkor nem kap fel kitet,de a fuse-t,defuse-t megkezdi.Igaz az élesités szerintem ilyenkor sokkal könnyebb,max olyat tapasztalok,hogy kiirja,de a csik nem mozdul,utána egyszercsak beindul a sziréna. :Y
    Egyébként igazán tehettek volna visszaszámlálót is,hogy lássa az ember,mennyi ideje van még,esélyes-e a defuse-re.

    PC:gáz,hogy itt kevés gémet vesznek..és olcsóbban.Ami meg offline,ember nem veszi meg,max ha egy 1000-esért adják a tescóban,de azt is akkorra már ronggyá játszotta.
    Túlságosan nagy a warez törekvés,pedig azért nem mindegy,hogy 17 helyett 10-12 rongy egy játék megjelenésekor.
    Csakhát boxon ha warezolsz,akkor bannolhatják az egész gépet,és még ráadásul 1 játéknyi ár csak a gold előfizu,hogy egyáltalán bármivel játszhass a neten,az élvezhető játékhoz meg HD lcd kell,az is a nagyobbikból,mert nincs az arcodban,mint a pc monitor.
    Nem mondom,hogy enélkül nem megy,de elég gáz sima tv-n bármit csinálni,egy 55-ös ócskán esélytelen.
    A pc-n a rendes védelem hozna változást,optimalizációval,éshogy meg kelljen venni a játékokat,mégha olcsóbban is.Jó megoldás erre az xbox live-féle hálózat,ha többminden lenne acc-hoz kötve,akkor többen rákényszerülnének megvenni,stb.Nincs semmi nyomás a pc-seken,ha megoldják a törtet,akkor "büntetlenül" nyomhatod.Persze ehhez az kellene,hogy ne igy legyen,hogy észrevehetetlen,segitő,jól működő közösségi hálót kellene a gémek alá tenni.És nem ragaszkodni a full online-hoz ennyire,ha már netes profil,frissit,amikor van net,ellenőriz,ha akar,stb.
    A multihoz meg úgyis kell a net...
    A játékoknál meg rég meg lehetett volna csinálni a lemásolhatatlan azonositókat a lemezen,mint a boxnál,régen még azt is megoldották,hogy ment a játék,de elakadtál mindenféle helyeken pl.egy kalandjátékban is,ha nem eredetid volt...ergó nem szólt a gém,"csak" nem tudtad végigjátszani. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz v!ct0y #14740 üzenetére

    mostanában már igysem...bele lehet érezni a félidőbe kábé,és ami jellemzőbb a második m-comnál,hogy az emberek inkább szépen elbújkálnak,várván a maptolódást.
    Végülis 2x-esen is jó stratégia...1.lehet potyakillt szerezni,hátbatámadva a támadókat,és még a ticketjük is megcsappan már a helyszin elején,2.a szerverszabályban az van,hogy aki ottmarad,randalirozhat,tolódáskor lehetetlen eldönteni,ki maradt ott a defuse-ból,és ki az,aki a szoruló helyzet miatt már pl.1 perccel hamarabb elhelyezkedett a maga kis ládája társaságában.
    Max aki véletlen maradt ott,azt lelövik hamar,mert már nem tud láthatatlanul elbújni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #14743 üzenetére

    hurrá.még jó,hogy a szerverek meg állnak...erről még nem nyilatkoztak a kedves bérbeadók?
    Lehet,hogy nekem a Gametracker-es szerver többe volt,de abból van német,sokkal jobb pinggel,és semmi ilyen anomáliám nem volt...
    1 hete legalább vacakul megy a szerver,óriási laggok,akadozás...korábban sem volt perfekt,de ez,ami mostanában van...
    És más szervereken nem tapasztalni ilyeneket,legalábbis közl sem ilyen szinten,a hitbox,lag,stb.dolgokba már úgy beleszoktam,hogy idegen szerveren mindenki elé lövöldözök rutinból :((( és persze,hogynem találom el.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #14748 üzenetére

    :C egy próbát megér.
    Persze azért próbáld ki,neked milyen a pinged,bár ismerve a magyar határ azonnali +80-at a pingre rakó képességét annak ellenére,hogy tegnap 120-as pinggel Borderlandsoztam Dél-Afrikai sráccal,és 150-en amerikaival...főleg nálunk van a probléma.Bár itt szerintem a stabilitás is részben az oka.
    Bár én elégedett lennék a 80-as pinggel is :D a billentyűzetem adatai alapján(a Logi G15 folyamatosan kijelzi a pinget,amikor megy a játék,sőt sok minden mást is :DDD)azért 30-40nel kisebb volt a német szeró pingje mindig,és sokkal stabilabb.
    De ezek majd kiderülnek,végülis függ attól,hogy a szolgáltatónak hol milyen gépei vannak,és hány szervert futtatnak rajtuk,hátha kevés német bérel pont itt szervert :DDD

    egyébént szerintem te nem sokat fogsz észrevenni,mert mégha jó is a te pinged,az ellen innen van a környékről,tehát neked eddig sem volt könnyebb dolgod.Mivel mi vagyunk a fájó pont részben,igy végülis mindenkinek jobb lehet az akció eredménye.

    Egyébként még mindig nem futnak

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz F_Zolee #14752 üzenetére

    jaja.
    holland:


    más az ip és a port is,ez szerintem nagyobb gond a helyezésnél...ha jobban fut itt a szerver,akkor úgyis tele lesz.Csakhát aki nem olvas itt minket,annak fogalma sem lesz,ha csak nem keresővel jár fel.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz F_Zolee #14765 üzenetére

    én is voltam fent 3 mapot,és a fele a pingem,semmi lag,60-40 között ingadozott max,előtte elértem a 150-et is a régin :C
    És nem volt a kedvenc effktusom sem,hogy fedezékbe megyek,de tovább halok,úgy nyomtam az rpg-t,hogy kaptam egy medik és lőszerládát,és ki-kidugtam a fejem,egy szerencsétlen sniper ha 15-ször nem lőtt eg,akkor 1x sem,korábban simán lekapott volna az első után a kintmaradó hitbox-al.
    Persze a megszokás nagy úr,rendre elétracereztem,stb,az uav-ot 1 tár abakannal le szoktam szedni,most nehezebb volt belőni,mert közelebbre kell célozni,mint régen.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bul07 #14782 üzenetére

    na hát igen,néha furcsák a robbanások...Arica Harboron pl.kezemben RPG,lenézek a szikláról,lám egy 4-es squad kuksol,épp spawnoltak,1 méteres körben az összes,dörzsölöm a tenyerem... :DDD
    Erre mi lett?Meghalt 2 a pöpecül közéjük lőtt raksitól,a másik 2-ért kénytelen voltam leugrani és lelőni. :W

    Az elvesző golyók és a felemás sebzések az igazi gáz,a hitbox-ot még csak-csak ki tudja játszani az ember,ha megszokja,de hogy automata fegyóból folyamatos tűznél jó,ha minden 3.-4-golyó talál 3 méterről,az vicc.Ha meg pumpálom,2 golyónként,akkor 4-6 golyó öl bárhová lőve?
    A másik kedvencem a fedezék,hiába futsz mögé,1 méterre jársz bent,de tovább halsz,nomeg a másik,hogy ki volt az a barom,aki kitalálta,hogy a legtöbb minden akkora legyen,hogy az ember feje kilógjon,ami meg nagyobb,arra meg felugrani nem lehet :W
    Valami arany középút kellett volna,kicsit nagyobb ugrás,működő fedezék.
    Ha akarják,úgyis kirobbantják az embert,de legalább a golyókat,snipert megúszná.
    Nomeg a mapon van furcsaság robbanásra,bizonyos helyzetekben,tetőtérben,fedezékek mögött a fél m-re robbanó cucc se sebez,máshol meg tutira veszed,hogy megvéd,ami mögött vagy,és MÉGSEM. :C
    A fal hol eltűnik az ellen háta mögött,de kutya baja,hol viszi magával,mit hogyan programoztak...vicces,amikor a sima palánkon átlövök,de a raksi szétrobbantja,érintetlenül hagyva a mögötte levő ellent...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ciry #14853 üzenetére

    ELVILEG én is ráérnék holnap,ha kell még töltelék :R De még holnap hosszú lesz a nap,nem tudom tuti fixre mondani,ma is este 8-kor értem haza az ÁSZ-tól,némi szervizmunkából,de holnapra nincs tervben ilyesmi.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Én lehet megbánom...de nekem már megvan a beta kulcsom,és a BFBC2-esek 17-edikén kezdhetik is a betázást ;]

    Ergó aki nem akarja,ne vegye meg,mert úgyis irni fogom,milyen,természetesen,még ha találok valami kicsit gépevő módot,némi gameplay-videó is szóba jöhet :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Mrdevil #14895 üzenetére

    mindenképp elő kell rendelni.aki BFBC2 VIP(itthon hibásan "gyűjtőinek" nevezett) változatot vette,az kezdheti 17.-edikén,a többiek csak 21.-edikétől.
    "As a thank you way of saying thank you to our loyal shooter fans Bad Company 2 VIPs will be able to start playing on the 17th."

    de találtam máshol egy ilyet is a témához:
    * REQUIRES FULL RETAIL, NEW PURCHASE OF BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2 (“BFBC2”) and MEDAL OF HONOR (“MOH”), WHERE THE OWNER HAS SUCCESSFULLY ENTERED THE VIP CODE INCLUDED IN THEIR COPY OF BFBC2 (ON PLAYSTATION 3 OR XBOX 360), OR PLAYED BCBC2 ONLINE IN A MULTIPLAYER SESSION (ON PC, WHERE USERS NEED NOT ENTER VIP CODE). OFFER NONTRANSFERABLE. REGISTRATION OF BFBC2 AND MOH WITH SAME EA ACCOUNT REQUIRED. CUSTOMERS WILL RECEIVE EARLY ACCESS TO THE M24 MULTIPLAYER UNLOCK IN MOH AUTOMATICALLY WHEN PLAYING WITH THE SAME EA ACCOUNT AS USED FOR BFBC2. OFFER MAY NOT BE SUBSTITUTED, EXCHANGED, SOLD OR REDEEMED FOR CASH OR OTHER GOODS OR SERVICES. MAY NOT BE COMBINED WITH ANY OTHER OFFER, GIFT CARD, REBATE OR DISCOUNT COUPON. VOID WHERE PROHIBITED, TAXED OR RESTRICTED BY LAW. INTERNET CONNECTION AND EA ACCOUNT REQUIRED. EA MAY RETIRE ONLINE FEATURES AFTER 30 DAYS NOTICE POSTED ON www.ea.com/2/service-updates. EA ONLINE PRIVACY POLICY AND TERMS OF SERVICE CAN BE FOUND AT www.ea.com.
    ezt majd leforditja pontosan aki perfekt angolból,félreinformálni sem akarok.

    The participating retailers are: EA Store, GameStop, Amazon, Impulse, GamersGate, Steam, Gametap, and Direct 2 Drive.
    Tehát valószinűsithető,hogy most nem lesz itthoni megoldás kódhoz jutni előrendeléssel,csak a digitalosoknak.
    A Steamon néztem,ott még nincs fent előrendelésre,én az EAStore-ban vettem,ha minden kötél szakad,igy lepasszolható,mert nem köt a Steam rablánca,igaz a BC" is leválasztható a Steam accról,és leszedhető a Store-ból,de hátha.
    A CoD:MW2-nél jól beszopatták a népet,legalábbis aki a szokásos acc-ára regelte...Ha a dobozoshoz nem kellett volna Steam,már rég eladtam volna,az első aimbotos megjelenések után...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz HS 2142 #14897 üzenetére

    nekem meg képek nélkül jön be,és utána meg semmi,ellenőrizze a cimet,stbstb...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BandiHUN #14898 üzenetére

    no megvan a disznóság,Firefox-al kell nézni...de semmi új nincs fent...csak illusztrálva,hogy az accodon van-e érvényes VIP BC2,a beta meg még nem ok,mert kódot kérni csak 17-edikétől lehet,és sajna előre letölteni se lehet a betát...
    De az az alap,hogy a kapot kódomat regizni kell,hogy megkapjam az IGAZI kódot,de azt nem itt kell,hanem a beta oldalon.
    Kiváncsi leszek,milyen idő szerint inditják a bétát,bár végülis a munkahelyi gépemen is le tudom szedni pl.reggel,ha úgy jön ki,és akkor viszem haza du-ra,hátha lejönne gyorsan.Még két nap,ehh... ;] :)) :DD

    Ja igen,a BC2-ért még jár egy alapból elérhető M24-es sniper.
    Egyébként full új ez a gunclub,ez az első 2 játék,ami benne van,a kövi a dead space 2 lesz,gondolom kap az ember mindig az újhoz plusz cuccokat,ha van előzője,olyasmi,mint a veteran,csak ez működik is rendesen.
    Bár ott is lesz..om,hogy nem 5-öt ir ki a BC2,csak 2-t,mert amit lehetett,megkaptam igyis,lényegében a tracer gunnak vettem hasznát,mert a medicláda és a lőszeres már meglett,mire működni kezdett ennyire is a veteran.

    Egyébként a VIP kód már eleve genyózás,hiszen ha eladod a játékot,de nem adod az accod,a vevőnek nem lesz ilyenje,mert az acchoz kötött...Kezdeti próbálkozás,hogy ne vegyenek használt játékot.
    Persze az extrák miatt meg mindig régebbi accra kell regizni a gémet,itt is ugyanarra,mint amire a BC2-t is,tehát később nem adhatod az accod,hacsak nem viszik mindkét gémet egyben....avagy később nem járnak majd extrák.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    [23:56:27] R4tB4G - Attackers > leglamabb squad pin nincs?

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #14961 üzenetére

    jaja :C mondjuk tegnap jól feltöltöttük a 2-est is...
    Bár egyébként is nem ártana,ha többen lennénk,akik sorállás helyett az 1-esen,inkább felnéznénk az akár üres 2-esre...
    1 ember nehezen tölti meg azt is,de ha épp nem élethalál az 1-esen tolni,lehetne a 2-esen is nagyobb ph-s forgalom.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    no most álltak le "karbantartás" miatt a medalofhonor.com szerverei...remélem VÉGRE indul a beta... :DDD
    De hogy egy jó konzolos poént is bevágjak:reggel jött az infó,hogy az x360-asok betázását eltolták a jövő hétre :C ;] nekünk pedig elvileg mostankörülre van időzitve az inditása a kódbekérésnek,ami alapján kapjuk a rendes kódot és a betaletöltést :)

    Egyébként remélem,ha a beta elindul,akkor végre lesz idejük a fejlesztőknek is a patch-ekkel és a játékkal törődni,a medal miatt most óriási a nyomás rájuk,meg is értem,hogy kénytelenek "kompromisszumoat" kötni,mert őket elsősorban az új gém miatt ostorozzák,és hiába csinálnák a patchet,ha a MOH-nak el kell indulnia...igyis már ki kellett lőniük az x360-at...aztán lesz idejük,hisz a MOH csak októberben jön ki(12-edke) fullosan,azért az még odébb van...és ha jól startol a beta,akkor a multi motor kész,az offline-t ki tudták tesztelni,már csak a mapokra,stb kell utána koncentrálni,de a programozók kicsit felszabadulnak.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Csapi007 #15063 üzenetére

    megoldás:tedd fel a 10.5Hotfix-et,sé a Liseda-féle configuratorral mondjuk,tedd át dx9-re...a teljesitmény is jobb,és bent is leszel a legelején.Ha nem,akkor ott valami nagyobb gond van...többen használunk Ati 48xx-et,és semmi gond igy.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz v!ct0y #15064 üzenetére

    Természetesen...sőt,elvileg a mai kezdéshez kell,hogy VIP BC2-d legyen,és azonos accon.A nem VIP(itthon:"gyűjtői") verziósok 21-edikén kezdhenek...bár mivel még nem tudom,mi lesz ma/bejelenthetnek akármit,nem tudom,mennyi haszna lesz a dolgonak,volt már sokféle pletyi a nap folyamán.A Steam tutira bejelentette,hogy "ma"(náluk este 6-kor van vége az előző napnak,saját időszámitás,ez azt jelenti,hogy holnap este 6-ig ez esetben) tuti nem indul náluk a dolog...bár ha szopok az eastore-vel,és ha fel is lövik,de agyonig túlterhelt lesz minden,lehet én se játszok hamarabb...meghát ahhoz az kell,hogy legalább a kódbekérés kezdődjön meg,onnantól derül ki,egyáltalán mennyire kamu az új kód kapása(semmi értelme),és hogy mekkora/honnan szedhető a beta maga.És ehhez jön még,hogy indulnak-e a gémszerverek,és mennyire birják,ha indulnak is,stb.
    Egyébként jelenleg a hivatalos álláspont szerint csak elővétellel lehet betázni mindenképp,és BC2 tulajként!
    De hát akármi jöhet még később..
    Nomeg a beta elvileg 1 hónap lesz csak.amit beszopok,mert ebből nekem majd' 2 hét nyaralás lesz :(

    The site is currently not available due to technical problems. Please try again later. Thank you for your understanding. :U AJÁNLOM,hogy jöjjön végre... :) mondjuk hacsak nem jön turbóval,szerintem ma is BC2 vagy Borderlands lesz...nem is azért vagyok besózva,hogy hűderohadtulváromeztmertszarabc2,hanem mert ha már itthon vagyok,meg kellene csipni az elején,amig birják a szerverek...talán...én saccolnék neki kezdésnek is 2-3 gigát,és olyan éjféli befejezést,ha most indulna a letöltés...ismervén,hogy hogy belassul,ha szépen rácuppan mindenki...
    10 megás netem van,meg kéne tolni az elejét...mennék vacsizni is,de csak várok,hogyan indul újra a battlefield.com,ha nem lesz infó,akkor úgyis ráérek utána majd,legfeljebb ha holnap de-re úgy hagyom,majd csak lejön reggelig,ha éjszaka kijönne.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz F_Zolee #15068 üzenetére

    full hd mellé nem árt adott esetben,nomeg neki 30-asa van...tehát eleve nemigen bajnok dx10-ben.egyébként én a kevés fps miatt nem kisérleteztem sokat a dx10-zel,úgyhogy nem tudom,a betöltést hogyan befolyásolja,nekem igy jó.a textúragond meg ritkán jön elő,akkor sem zavaró,a talaj vibrál be.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Musa99 #15070 üzenetére

    hát ha ráizgulva nem is...de végülis olymindegy,mikor veszem meg,és igy még némi extra is jön,hamár csak igy lehet betázni...idén ez+a cod ami esélyes lehet,de ha a cod-ban nem lesz szeró,stb,és a motor se változik,szerintem meg se veszem.úgyhogy marad ez.Nem hiányzik a sok csaló a buta,de erőltetett ócska motor miatt,vacak calásvédelem eleve,nem kell a random map és játékoscsapat se,az MW2 már nem szól se a pc-ről,se a cod-ról.Ez a vidi alapján tunningolt BC2,amibe csak beleöltem vagy 250 órát,csak nem cseszik el.Bár a szerókérdés egyelőre itt is nyitott,stb,lehet ugyanolyan lesz,mint a bc2,a csapat ebbe is beteszi a bugjait...fene tudja.
    De akkoris láttatlanba inkább ez,mint a cod,ami ráadásul évvége.
    Mondjuk itt se értem,hogy minek kell most a beta,ha október közepénél hamarabb nem jön a full...és 1 hónap...ergó rengeteg idő,és sokat nem moddolhatnak ez alatt,mert ha jó,akkor nem is kell,ha rossz,akkor csak játékosokkal együtt kell javitani,és 3 hónapig senki nem lát utána többet belőle.Fura is lesz azoknak,akik rákattannak,hogy nem mint a bc2,hogy a beta után éles,hanem negyedév pihi... :U

    Egyébként még mindig áll az egész mindenség,vagy mert csinálják,vagy mert beállt a forgalomtól... :((( Ma tuti nem lesz ebből próba szvsz,vacsi után én is tolok majd valamit,nem fogom ezt lesni 2 percenként,EU úgyis lefekszik,az USA meg úgyis teljes gőzzel nappalt nyom,ki tudja,honnan jön a letöltés,ha USA,akkor olymind1,reggel fekszenek,és de.melóban lekapom gyorsan,ha meg eu,akkor ha túlterhelik,akkor az elején úgyis pötyögés,nem nyerek semmit ha járatom mondjuk 9-től éjfélig,mert úgyis éjfél után enyhül majd a forgalom.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Csapi007 #15071 üzenetére

    tolom a honlapomra ftp-n....de 120 mega,kis idő.és vista/w7-esem van csak

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Musa99 #15073 üzenetére

    hidd el,csinálok egy halom screenshotot.... :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    jó poén,beta sehol...de 1 élelmes srác regizett egy xat.com chatszobát a várakozóknak...no oda is majdnem olyan nehéz bejutni,mint a moh oldalra :D
    de jó fejek vannak,el lehet dumálni,nem baromkodás.
    Valamit jelent,hogy van bc2 szoba is :DDD lehet sokan várják azok közül? :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Csapi007 #15080 üzenetére

    ok...azt hittem,az nincs.most nem annyira koncentrálok ide :D a klienst már feltették a betához twitteren,FileFront-ról szedhető,mert a MOH oldal halott gyakorlatilag :D
    De legalább jót dumálunk a chaten :D

    panaszkodtak az ótvar kempelős,stb.játékra bc2-ben,hogy nehéz jót kifogni....meg is kapták a gametracker-es linkjét az 1-2esnek,hadd jöjjenek,ha van kedvük :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    friss videó a MOHA-ból,chatról:
    http://www.youtube.com/watch?hl=hu&v=3Qy2kHdEltA
    kicsit morci vagyok,mert úgy látom,mintha a mw2-re húztak volna egy bc2 köntöst,és láthatólag nem akar semmi pusztulni a terepen,bár aki nyomja,eléggé béna..
    De tetszik a kisbalta a kés helyett :D sajna viszont sokszor hal a srác lendités közben,nem biztos,hogy ezzel kell próbálkozni.De a lövések mintha jobban hatnának,aki talál,az öl könnyen.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ciry #15083 üzenetére

    a MOHA topikban van 15 hsz,és lényegében a mai napról szó se esik...
    bár ezt nem értem igazából,nagy a ph,de hogy egy ilyennek ennyire ne legyen témája,mint ez a gém...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BalaNce87 #15090 üzenetére

    most izé leszek,de igazán megunhatnád,hogy csak morogni,panaszkodni,szitkozódni jössz ide irni... :U lehúztad már a bc2-t is milliószor...várhatóan ez bekövetkezik minden játéknál nálad...próbáld meg azt élvezni,ami jó bennük! :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz medvezsolt #15093 üzenetére

    Hmm...nem tudom,a Monkey vajon tényleg karbantartás alatt van-e...de elvileg nincs baja.Én csak azt használom...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    lehet áll a 2-es...legalábbis nekem csak az ip-portot irja a procon,de az eseményeknél meg az van,hogy connected,hibát nem ir....csak se map,semmi infó.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    De egy biztos,hogy medal of honort ne vegyetek...
    egy hatalmas nagy cod4 kpoincs,bf skinnel,gagyi grafikával olyan cod4 szinten,bár nem akarom megsérteni...
    Textúralap fák,stb,tulajdonképp sérül a környezet,de rakétavetővel is épphogy,egy őrült rohanás,kicsi map,nincs a fegyóknak szórása szinte,kempelős pixelharc.
    Lényegében szar az egész eddig.És nem esküdnék meg egyáltalán,hogy nincs golyóveszés itt is,mert hatásosabbnak tűnt a pötyögős móka.
    Nem vesztettetek a betával eddig sokat,gyanús is volt,hogy mi ez a 700 megás kis semmiség.Hát olyan is.Egy skin a cod4-re kábé.Nem mai szinvonal,NINCS egeres fegyverváltás,stb,lassú,bármit nyomsz,kivárja,ha mozogsz,akkor nem cserél tárat,csakha megálltál,futás közben nem dob granyót...
    Nomeg gránát.Nyomi csávó,eldobod vagy 6-7 méterre teljes nekifutásból,nem pattog,mintha papirgalacsint dobnál.A GL dettó mint máshol,semmi extra,alap 3 lőszer,HURRÁ.A rakétavető gagyin néz ki,béna fegyverhasználati effektek,alig hatás.
    Egy 5 évvel ezelőtti szinvonal,megy is simán full hd,minden extrán,4x élsimitás,16xAA azén gépemen is,60fps igyis.Ja ugrani akkorát lehet,amekkorát tudtam 6 éves koromban kábé. :C Semmi taktika,bár sok hely és útvonal,de semmi improvizálás,fél óra,és tudod,merről merre jön az ellen,mégcsak átugrani sincs mit.
    Gagyi hitbox,én nem hiszem el,hogy a 30 killemből,ami eddig volt,legalább 80% headshot,ha nem több,én is kábé igy kaptam mástól. :F
    Cserébe nem szép,statikus környezet,leszámitva a kötelező szélfújta szemetet,semmi normális fény-árnyék,egyszerűen mesterkélt terep,mintha a cod4-et közepesre tennéd,itt ez a full.
    Hát nagyon ajánlom,hogy bütyköljenek ezen még...EZ nem mai szinvonal,ha 5 éve jön,labdába sem rúg a cod4 mellett,akármi is lett volna a neve.Egyébként legalább lag nincs.A szerverkereső persze bugos,és persze mégcsak a VIP-esek tolják,kevesen játszanak.Igaz én is épp kipróbáltam egy fél óra elejéig...


    Ime a "remek" full hd extra max,stb screenshotok...csak saját felelősségre :W
    Ennél szebb custom mapjaim vannak cod4 alá....

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz namenyicsavo #15197 üzenetére

    Neem,YouTubeon nézem... :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Audifan #15208 üzenetére

    Igen.hulladék.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz aram01 #15231 üzenetére

    Szia!az egyesen játszanak,fullon van,de a 2-eshez nem csatlakozik a ProCon,lehet nem megy.
    Késnél sokat számit,hogy ne legyen semmi akadályozó tényező,tereptárgy,stb a közelben,nekem ha addig jutok,legalább 90% a hatásosság,de én közel megyek,és hacsak nem fogyok ki épp,akkor megyek max szemből.De viszont a maradék 10% az pont álló/tárcserés/lövő ellenfélnél van,ha pl.valakit meglátok egyedül sprintelni,akkor utánaeredek...és gyakorlatilag ha lelassit,hátulról 99%,hogy el is kapom.
    Igaz emiatt,hogy csak "helyzetben" választom a kést,és az is jellemzően védőben,igy nem sok késelésem van,igaz szokásom egész squadokat is levágni,ha rosszkor spawnolnak a követett magányos harcosra,avagy ha egyedüli támadó van az m-comnál,azt is be szoktam vállalni egy kis bökdösésre.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák