Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    öregem el nem hiszem, mikor menne a játék kibasz ez a geci conneksön löszt felirattal, az agyam eldobom, ettől a szartól, hozzányúlnak és szarabb lesz mint volT! idióta barom dice, faszán megcsinálták most ismét.... ekkora egy kibaszott bughalmazt és csapatot mint ezek a balfasz redva emberek én még nem láttam :W :W elérték ismét h játszhatatlan lett ez a szarkupac :@

    nem hiszem el h a többieknek / nektek minden ok?! semmi bug ami a kezdetekkor volt stb?
    nekem bejelentkezéskor lenullázta a statomat, minden 0 volt! mondom 2x bejelentkezés után jó, majd játékban, és mikor meghaltam tért észhez,... a jó büdös életbe... vietnámot kiadták, az meg szétkúrta a bc2t, grat ea és dice így kell játékot csinálni és még van bőr az arcukon pénzt kérni a specant szarokért? cigány egy banda! na ezért kellene szépen beperelni ezt a kurva bandát! sztem senki sem ezért fizetett, h csak szopjon vele


    :C :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák