Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sh1fty85

    csendes tag

    A meghatározott számú és kasztú játék szerintem abszurd hiszen mekkora előnyben vannak azok a játékosok (nvidia) akiknek 3x olyan gyorsan betölt a gamma.. legyen bármilyen aticatalysted.. sztem.. szóval ők lenyúlnák a kiemelt kaasztokat te meg "rághatnád" a megmaradt csontot...

    Shotival headshot .. előfordul de még mindig vicccesnek tarom. pl.: én csináltam amúgy biztos anyáznék.. Arica Harbor (Rush) védekeő vagyok és a vonatnál "campelek" mire meglűtom, hogy van az emeletes házak tetején egy ellen .. pukk aztán meg látom, hogy BUMM headshot :) hahaha mondom ilyen nincs vazze.. sztem ez tiszta fos...

    Olvastam valahol egy adatot mely szerint a 870 a 3. legerősebb a játékban: 1.: m95, 2: m60, 3.: 870... (persze a guszt1t meg a gl-t nem vesszük ide...)

    Amit érdekes kérdésnek tartok, hogy milyen távolság-ra érdemes "felvenni" a fegyvert pl.: 10-15 méterre inkább lövöldözöl anélkül, hogy jobb kilkket nyomnál vagy arra is már érdemesebb felkapni.. teljesen ösztönből küldöm szóval néha így néha úgy.. s teljesen változó, hogy melyik jön be.. Szóval ha van vkinek vmi hasznos tanácsa akkor go ^^
    avagy inkább állsz meg (guggolsz) + cél és tűz vagy oldalra sasszézol és úgy próbálod leteríteni az ellent?

    Nah meg a bf2 fanok talán még emlékeznek a "duck and cover" technikára mely a 2142-be teljesedet ki :) Használható-e egyáltalán itt? vagy csak a bugos helyeken.. értem én ezalatt hogy beállsz egy kő vagy doboz, vagy bármi mögé és guggolsz majd tűz.. aztán guggolsz majd megint tűz... viszont azt vettem észre, hogy a hitbox teljesen kaki így itt nem nagyon használható... :(

    off: támogatnám a Zack által ki nem mondott (vaga inkább le nem írt) petíciót miszerint lehetne egy kisebb srv.. azaz max 24 player.. nekem néha már nagyon kaotikus a 16vs16 de igazat adok annak is aki meg a háborús feeling miatt inkább a nagyobb számú srv-t választja..

    jah igen meg egy kérdés a végére.. a war tape audio beállítás mire jó?

    >imba< sh1fty_hu

Új hozzászólás Aktív témák