Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Doki-HUN1978 #13637 üzenetére

    hogy érted?

    (#13640) Prison85 teszteltem mind1iket, ismerem a képességeiket, csak példaként: a te vgad érne el 3dmark 2k6ban c2dvel ami maxon kitekeri (quad értelem szerűen dobna rajta de csak a cpu score miatt) olyan 10500 pontot (oc max 11000), egy 8800gt olyan 11500-12000 (oc12500), az enyém 12500, de húzással 15000 - nagy a tuning potenciál, és még a hűtése is kb 2xese a 8800gt-nek. Nem mai ez a vga sem, g92es ami azt jelenti ue h az újabb gts ez g92es model. Igaz 2 éves de még ma is megállja a helyét, mindent maxra húzva játszok 1280x1024ben, 16xos anisoval, 1x élsimítással (valamiért nem engedi feljebb, de nem is kell) amikor füst van akkor be be szokott szaggatni, de olyankor az egész pályán nézek keresztül kasul, am nem akad a por/füst dologtól eltekintve (eltökélt vagyok ilyen szempontból, 30fps alatt játszhatatlan nekem, igaz régebben mértem le most nem nézem az fpst, mert zavar picit a kép sarkában, elveszi a figyelmem :D de ha gondolod megnézhetem majd vmikor

    a tesztet csak példaképp hoztam fel, mert sztem az eredmény magáért beszél, nekem ez a vga anno bestbuy volt, és mondom még a mai napig is frankón mennek vele a játékok

    gta4en keresztül is vannak tapasztalatok, kiknek volt 9600gt-jük és gtaztak, nagyon nagy a különbség a 2 vga között

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák