Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptAdamica

    veterán

    Amúgy szerintem sincs alternatívája jelenleg a Battlefield sorozatoknak és ez elég nagy baj. Persze vannak próbálkozások, mint a Insurgency Sandstorm, WW3, de egyik se kezel ilyen nagy pályákat. Sokan mondják, hogy a grafikája csúnya, ennek ellenére én örülnék, ha több multi cím grafikája is ilyen csúnya lenne és ilyen teljesítménnyel menne. (Igen, lehetne több fps) Nyilván én nem vártam még béta előtt sem, hogy nálam 4k alatt a 2070-es kártyával normális fps-em lesz, ennek ellenére stabilan tartja és nézzünk meg a egy PUBG-t, ahol körül-belül ugyan úgy 70 fps-em van, teljesen low-on és a játék csúnya, de ott van például a Tarkov, ahol még 60 sincs sokszor teljesen low-on és a játék ha nem is csúnya, de azért nem is nevezhető szépnek, (arról nem is beszélve, hogy 2 hete szinte játszhatatlan barátokkal) vagy ott van a warzone, ahol 70-80 fps-em volt és a játék nem tudta tartani 2 körben ugyan azt az fps-t teljesen low-on és a játék több, mint ronda, továbbá arról nem is beszélve, hogy ezekben a játékban a mozgás animációk is elég esetlenek, na meg a hangok...

    Persze lehet szidni a DICE-t, meg az EA-t sokszor teljesen jogosan, én is dühös vagyok még mindig a BF5 rajtja miatt és ahogy átbaszták az előrendelőket, de mindig is olyan szintet képviseltek kidolgozottság terén, amire nagyon sok játék irigykedhetne. Igen, nyilván minden BF rajt körül-belül egy katasztrófa és sajnos létezik a DICE amnézia is, amit én sem értek igazán, hogy néhány jól működő elemet az előző részekből miért kell mindig kikönyörögni. Aki meg azt hiszi, hogy én mindig boldogan és dalolva játszok a játékkal, az kérdezze meg FattyDove-et, hogy szoktam e rage-elni a játék alatt. Engem is idegesít sok bug, főleg Hazard Zone-ban, ott jobban kijön, hogy kocsiból kiszállva nem lehet sokszor zoom-olni, vagy hogy van 80k coinom és nem tudom mit kezdjek vele, vagy hogy a kurva levegő-levegő rakéta sokszor nem működik és emiatt lőnek le... Számomra minden logika azt diktálja, hogy erre a részre hasonlóan kell odatennie magát a DICE-nak, mint ahogy a BF4 idején is történt, különben a sorozatnak reszeltek. Nyilván senki nem jós, hogy megmondja így lesz e, de aki azt várja, hogy ez a játék 2 hónap alatt lesz rendbe téve, vagy azt, hogy karácsony után 1 héttel, az nagyon naív.

    [ Szerkesztve ]

    Megyen!

Új hozzászólás Aktív témák