Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz urbi73 #5854 üzenetére

    Vírusirtóban próbáld kivételnek tenni a játék könyvtárát,hátha...
    Egyes víruskergetők nem szeretik a bf3.exe-t,én pl.a Microsoft Security Essentials-al jártam így,mindig megállt a frissítés,és persze a vírusirtó nem jelzett korrekten,hogy bár kis kockázattal,de karanténba is vágta mindig a bf3.exe-t és persze hogy nem frissített...
    Másik megoldás lehet,ha úgy általánosságban kilövöd a tűzfalat és víruskergetőt a játék idejére.Esetleg még kavarhat be a böngészőben is túl erősre választott védelmi modul,vagy adblocker,stb...Én csak ezért,csak erre tettem fel egy Chrome-ot,más ablaki nincs benne,amikor játszom,stb...
    Egyébként bekavarhat a több ablakkal,régebb óta futó böngésző is,plusz ugye a memória használat is több 100 megára rúghat 1-2 óra böngészés után,emiatt ha nem is használsz külön böngészőt,akkor is érdemes bezárni,és csak a Battlelogot futtatva nekilendülni.
    Origin ablakát szintén be lehet csukni,attól fut a háttérben.Ha egy mód van rá,abban kapcsold is ki az ingame támogatást és a figyelmeztetéseket)ki lép ki-be,stb),mert amúgy sem kell,jó eséllyel mindenki kábé a Battlelogon jelöl úgyis csak barátot,csetel,stb,tehát felesleges.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák