Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz t256 #2999 üzenetére

    "engem onnan is kiszedtek" ez nem attól függ, hol vagy.. hanem attól, hogy kik ellen játszol amúgy C és B között van a wc alatt/mellett az a kis feljáró a legtöbben oda szoktak bújni, így a tapasztaltabbak alapból odanéznek bár a fekvés előny, amúgy meg ne foglald egyedül, de 2 fő irányt kell nézni, A felől amikor jönnek a főzős rész ajtóján át látod az ajtót, illetve C felől a benti és kinti részt
    fentről ritka esetben mennek.. ha onnan csap le valaki akkor az már rutinos :) én mindig onnan lepem meg őket :D vagy a főzőcskéből

    ja még egy tanács, ha nem sértődsz meg :D ne kússz laser-el sehol :D főleg ne metron, ahol ezáltal még jobban felhívod magadra a figyelmet, sőt ha teheted sehol ne kússz :) múltkor láttalak PINA-sok ellen voltunk, és ott kúsztál befelé :D bár nem tudom, te mennyire fogadod meg a tanácsom eczke nem akarja :( 8x scope metrora.. HALLÓ ITT VAGYOK tábla kell már csak mellé :D

    [ Szerkesztve ]

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Új hozzászólás Aktív témák