Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz guftabi96 #2565 üzenetére

    Mostanában próbálkoztam Rush-al, de ugyanaz a helyzet mint általában a többi játékmódban aminél lenne is valami objektíva nem csak a darálj ész nélkül. Fraghunterkedés megy semmi több. Mondjuk a chat nálam off-ra van rakva, de valamelyik nap elküldtem a csapatom az anyjába így is. Golmud Rush és kb. 3perc telt el és már 2 tankkal néztünk szembe(ugye 1 vs 1 az alap felállás), mert a gyökér ráment a támadó csapatra az ő térfelükön. A csapat másik fele meg egy szikla tetejéről vagy később ház tetejéről sniperkedett amíg rájuk nem bontottam az egészet... Aztán mentem másik szerverre ahol meg is köszöntem a Squadom munkáját.

    64fős Air Superiority viszont ígéretesnek tűnik. Nem lesz beméregetősdi, igazi dogfight lesz csak meg kell tanulnom repülni. Eddig inkább helizős voltam a levegőben.

    Na meg nem értem miért hagyják ki a ziccert. Kellene valami olyan játékmód is mint a S&D COD-ban. 1 élet, objektívával.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák