Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdave7

    csendes újonc

    Sziasztok!

    A következő a felállás: összekötném a Samsung UE43J5500 típusú tévémet a számítógépemmel (VGA: ASUS Radeon R9 270X DirectCU II - 1 HDMI, 1 DVI-I, 1 DVI-D). A pc-hez tartozó monitor HDMI-vel csatlakozik a VGA-hoz, így értelem szerűen nincs több hely a VGA-ban HDMI-nek. Lenne egy olyan kívánságom, hogy külön monitorként szerepeljen a két eszköz, tehát ha elindítok egy filmet a gépen, akkor azt a tévén tudjam nézni, de bátran tudjak netezni a pc-n. Arra gondoltam, hogy vennék egy HDMI splittert, amibe belemehetne a monitor és a tévé is. Működne így amit szeretnék? Azért szeretném mindenképp a HDMI-t, mert ugye akkor lenne hangom is, nem kéne több kábel hozzá. Hogyan lehetne egyszerűen megoldani ezt? Lehetséges az, hogy a számítógépen és a TV-n is legyen hang egyszerre?

    Előre is köszi a segítséget:)

  • tdave7

    csendes újonc

    Sziasztok!

    A problémám az lenne, hogy naponta egyszer lefagy a gépem. Mindegy, hogy játszok, filmezek, youtube-ozok, vagy éppen zenét hallgatok. Valamikor rájön, elmegy a kép - általában függőleges csíkok rózsaszín vagy bézs színben, nagy ritkán fekete képernyő - és közben legtöbbször daráló hangot ad ki a kedves. 5 mp után magától újraindul. Nem melegszik túl semmi, az teljesen biztos, rendesen hűtve van minden. Mi lehet a probléma? VGA lenne? A csíkozás miatt gondolom. Garanciás még minden, úgy emlékszek, de amíg nem tudom biztosan, hogy a kártya a rossz, nem mondhatom azt, hogy cseréljék ki, tesztelésre meg nem akarom ott hagyni, mert nincs másik VGA-m.
    Előre is köszi a segítséget!

    Alaplap: ASRock AM3 980DE3/U3S3
    Proci: AMD FX-6300
    VGA: ASUS Radeon R9 270X 2GB
    RAM: Kingston DDR3 1866 8GB HyperX Fury CL10
    Winyó: Western Digital Caviar Blue 1TB
    Táp: FSP Raider 550W
    System: Win 8.1 Pro x64

  • tdave7

    csendes újonc

    válasz xtro #63687 üzenetére

    Szia! Bocsi a kései válaszért, de közben akadt még problémám a hanggal is, és ahhoz már újra kellett telepítenem a Windowst. Egy 64 bites Win10 Pro került alá, ami azt hittem meg is oldotta a problémát, de nem. MemTesttel próbáltam tegnap este, 0 errort hozott :/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák