Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz RedCactus #55403 üzenetére

    (#55403) RedCactus
    (#55404) Csupingo

    Ez közben nekem is eszembe jutott. ;)
    Á, nem szabad látszania, tökéletes gyilkosságot kell végrehajtanom. :D
    Nem nagyon érdekel hogy új, csak ne tekerjen mindig minimum 50%-on, mert egész napos melónál megőrülök tőle.
    Megpróbálom leírni röviden. Pár hónapja a mellettem ülő kollégának olyan repőlőgéppé változott a PC-je, hogy már elviselhetetlen volt. A tutyi-mutyiságának köszönhetően senki nem vette komolyan, pláne a rendszergazda nem. De mivel mi egész nap a gépek előtt ülünk, rettentő idegesítő volt, és egész nap nem lehet fülessel dolgozni. Egészségtani hatása sem a legjobb egy búgó ventinek. Hát kezembe vettem az ügyet, és kapott egy új gépet. Mai napon pedig az én videókártyám adta meg magát, amit a rendszergazda az ő régi gépéből kivett kártyával kompenzált. :((( Nem kellett sok hogy rájöjjek, ez a videókártya már járt az idorában. Rá is kérdeztem, mire ő mindenféle megbánás nélkül mondta, hogy igen az abból a gépből van. Probléma pillanatnyilag megoldva, ezzel kell dolgozni. Kicsit igazságtalannak érzem, ennyire azért nem vagyok sz@r melós, hogy ezt érdemeljem, szóval tennem kell róla hogy eltakarodjon ez a kártya. :D

    Mi az a Crimson? :D (Sajnos telepíteni nem tudok :( )

    Még arra gondoltam hogy mivel ez a kártya amúgy is egyfolytában hűti magát, nem lesz feltűnő ha mindenféle pormacskát beleszórok. Végül is hihető hogy a nagyobb venti használat miatt hamarabb koszolódik nem? :D

Új hozzászólás Aktív témák