Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz BomiBoogie #22825 üzenetére

    "A leírtak alapján ez lehet akár táp probléma is, hogy teljes terhelésen nem kap a kártya elég erőt, vagy esetleg túl van húzva."

    De, ha eddig nem volt vele probléma, akkor most hirtelen nem juthat eszébe, hogy hoppá én meg amúgy nem is kapok elég erőt teljes terhelésen. Arról nem beszélve, hogy eddig vígan ment minden játék, tehát ezt helyből kizárhatjuk. Amúgy coolermaster real power m520 tápom van, kb. be se kéne kapcsolnom és úgyis elég lenne ennek a gépnek :D (még egy optikai sincs benne és hdd is csak egy van)

    Egy aida reporttal miben lennék előrébb? A helyemben ti mivel próbálnátok meg leszűkíteni a kört? Közben mondom, hogy hardverváltozás nem volt már hónapok óta, és minden előzmény nélkül magától jött elő ez a hülyeség. Furcsállottam, hogy a far cry 3 40-50 fps ellenére is ilyen szarul megy, aztán láttam, hogy a hitman ugyan ilyen(csak az 70-80 fps-sel megy) és megnéztem pár régebbi játékomat, amik eddig tuti, hogy gond nélkül futottak és azoknál is látom. Ja meg az talán fontos lehet, hogy a grafikai opciók variálása semmit nem segít a dolgonm, tehát full minimumban sem jobb semmivel.(csak értelemszerűen kicsit még gyorsabban mennek, de a hiba marad)

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák