Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    Sziasztok!
    Egy olyan problémám akadt, hogy van egy Asus 1001HA netbook, ami gondol egyet és lekapcsol. Mintha az akkut rántanám ki belőle, tehát nem a Windows állítja le magát. Újra lett pasztázva, ki van takarítva, csilli-villi :D
    Nem igazán tudtam rájönni, hogy mikor és miért csinálja, van úgy, hogy USB pendrive bedugására, de máskor meg rángathatom ki-be bármelyik aljzatba semmi. Van úgy, hogy egyszer csak álltában el dobja az agyát, valamikor meg 20-30 perc HD-s film sem kottyan meg neki. Azt vettem észre ha nem terhelem a gépet, akkor elmegy 1-2 órát is, de ami tuti, ha terhelve van 20-30 perc a maximum amit kibír. Olyan mintha a tápegység nem adna elég kakaót a gép működéséhez és az akku feltöltéséhez, de kipróbáltam másik táppal is.
    Az akkuját nem tölti 85% fölé :U talán lehet összefüggésben ezzel? Néztem teljesen szétszedett állapotban is a gépet, és semmi sem melegedett jobban mint ahogyan kellene neki. Tehát nem melegedés... Illetve mégis? A fene tudja... Segítsetek!

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Aktív témák