Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzolo

    senior tag

    Sziasztok

    Apukám most indult neki újra külföldre kamionozni, ilyen alkalomból vettünk egy Becker Z108-at. Minden szuper volt vele, amíg Szlovénia és Ausztria felé ment, ám a héten SZerbia volt a cél, ahol elmondása szerint csak az autópályákat ismeri. Azért választottuk ezt a gépet, mert IGO 8 volt neki a feltétele és hogy jó hangos legyen.

    Felnéztem a naviextras.com-ra , de ott nincs a támogatott gépek között. Mybecker.com -on pedig horror áron vannak a térképek.

    Elvileg ez egy teljes európát tartalmazó verzió, de így meg nem. Milyen lehetőségeim vannak még frissítésre?

  • Gzolo

    senior tag

    Kis kieg:

    Nekem ez nem tetsző üzleti modell, hogy elvileg van garantált frissítés, de most mégsincs elérhető frissítés. A gépen levő térkép 300kb, a shop-ból pedig 3 megásat lehet letölteni pénzért. Ha nekem azt írják rá hogy teljes európa, akkor minden ország legyen a legrészletesebb amennyire elérhető, ne abból álljon egy Serbia hogy rávan rajzolva az autópálya. HA részletesebb kell akkor meg vedd meg. Ez így nem teljes európa. Nyugat felé oké a térkép, de a keleti rész (Bulgária, Románia, Ukrajna,Szerbia, Montenegro) ebben az állapotban használhatatlan, semmit nem ismer a térkép.

    Nem ezért fizettünk 40ezret.

    Van valami javaslatotok? (privátban térképletöltő hely is jöhet)

Új hozzászólás Aktív témák