Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz Hurkafej #20960 üzenetére

    :)
    A W395 készülék szoftvere Sagemes alapokon nyugszik, innét ered az, hogy szerényebb a tudása mint, a Z310-nek. Szerintem, ha a hátérképet 176X220-ra megszerkesztenéd, akkor normálisan jelenítené meg a kijelzője.
    Az ébresztőóra funkcióját így kell elfogadni, java progival se nagyon tudnád pótolni, mert a java támogatással is hadilábon áll a kicsike.
    Az operációs rendszert nem lehet, csak úgy cserélgetni a telefonokon, mint a PC-én, frissítés az mehet, de itt csak a bugok vannak kijavítva.
    Végül is ha anyukád nem használja nagy dolgokra, akkor számára lehet egy kis aranyos okos teló.

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

  • k850

    addikt

    válasz Hurkafej #20991 üzenetére

    Sajnos a telefon készüléken nem olyan egyszerű szoftver cserélni, nagyon befolyásolja hogy milyen hardveres eszközökből áll, hasonló évjáratú telókon megoldották már egyszer-kétszer módosításokat, de nagy idő eltérés esetén nem lehetséges. A édesanyád készüléke ráadásul egy ritka készülék Sagem és Sony Ericsson keverék, nem látok esélyt erre a lehetőségre, de szerintem nem is szabad bántani szegényt, telefonálásra tökéletes.
    Mások is álltak elő hasonló ötlettel, itt egy link ahol Karma leírja tömören, hogy mért nem lehetséges olyan egyszerűen ez a művelet. [link] Elméletileg biztos lehetne rá jobb szoftvert varázsolni, de akkor a gyártó és a programozó stábot kellene megkérni, hogy fejlesszen rá egy új programot. Igaz milyen badar ötlet, ha annyira gáz az a készülék, akkor kell venni egy másikat, ez a legegyszerűbb megoldás, hidd el! ;)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák