Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz eami #68620 üzenetére

    Hello

    Köszi

    Am a winyó csati lehúzásos dolog nem fog működni, mert be van építve úgy a gépbe, hogy fél nap kínszenvedés lenne, mire lehúznám. Van valahol a win7-ben olyan, hogy megmutatja, mennyi szabad hely van a winyón, hány felé van particionálva, ill melyik winyón melyik oprendszer fut. Csak azt nem tudom, hol tudom et megnézni :F

    Am kell az xp a régi játékoknak, és az olyan progiknak, amik kizárólag xp-n futnak rendesen!(pl: megvettem anno az Ulead Photo Express 8.0-t és az csak XP-n fut, win7 alatt mindig kiírta a kép betallózása közben, hogy a program nem válaszol. Ez a jobbik eset volt, hogy tallózás közben nem válaszolt! A rosszabbik, mikor már a program indításánál is kifagyott, hangsúlyozom, akármit csináltam vele, mindig ez volt!) A kompatibilitás meg ilyen baromságok sz..t sem érnek, elnézést a kifejezésért! Szóval akárki akármit mond, az XP a legjobb oprendszer, a kompatibilitás szempontjából! Soha nem volt vele gondom, ellentétben az újabb oprendszerekkel! (ezt leszámítva imádom a win7-et :K )

    És azért akarok több oprendszert használni, mert ha az egyik vírusos lesz, vagy valami baja lesz, akkor ne kelljen paráznom, hogy úr Isten, most mindent le kell mentenem, meg újra kell telepítenem, stb stb..., Szóval ott van két oprendszer pluszban, amiről ki tudom javítani a sérült oprendszert, ráadásul szükség esetén a rendszer partíciójáról is le tudom menteni mindenféle nehézségek nélkül az ott található, számomra fontos dolgokat! Engem ez a megoldás többször is megóvott az idegbajtól! Jótékony hatással van rámnézve! :DDD

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák