Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiritex

    veterán

    válasz kispx #50019 üzenetére

    Hát most már nagyon ufós a dolog! Onnan indultunk, hogy a 8GB-os Hama pen-em nem látja az angol W7 64 bites op.rendszerem. Mielőtt megcsináltam volna a Linux-os formázást, előtte gondoltam berakom a pen-t egy angol XP SP2-es gépbe. Sajnos ugyanúgy nem látta a file formátumot és a tárhelyet, betűjelet kapott, de 0 byte-nak látta. Mivel a munkahelyemen mindenféle gép és op.rendszer van, így beraktam egy magyar XP SP3-ba és láss csodát mintha semmi baja nem lenne! Gyorsan feljött, rajta minden adat, 7.45GB-os méret. Na mondom, akkor gyorsan leformázom, hátha segít. NTFS-t nem ajánlott fel a Lemezkezelés, így FAT32-re formáztam. Azon a gépen utána is működött szépen. DE visszaraktam az angol XP SP2-es gépbe, és azon továbbra sem jó. Még két magyar W7 32-es gépben teszteltem, és azokon is tökéletesen megy. Ami tehát közös a jól működő és a nem működő gépekben, hogy az angol op.rendszereken nem megy, a magyarokon meg igen... Tudom, hogy ez így egyáltalán nem kéne, hogy számítson, de nem tudok már mire gondolni. Szerintetek?

    Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Új hozzászólás Aktív témák