Hirdetés

Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Üdv

    Segítséget kérnék Tőletek: Adott egy t-mobilos W580i-s SonyEricsson teló, és az a gáz vele, hogy nem tudok fellépni vele facebookra. :( A hibajelenség egy hete kezdődött köbö. Be akartam lépni, és csak azt írta ki hogy kapcsolódás, aztán semmi nem történik... AZtán pár nappal ez előtt sikerült belépnem face-re pár órára, majd megint ugyanez a hibajelenség történt, az óta is ez van... Szóval az oldalra nem lép be, ahol a felhasználónevet és a jelszót be lehet írni, hanem csak azt írja ki, hogy kapcsolódás és onnantól kezdve nem csinál semmit. Lehetek a szobámba, konyhába, odakinn, aluljáróba, vagy bárhol, nem lép be! Mit lehet ilyenkor tenni???

    A másik: A teló mindig felajánlja, hogy a legújabb böngészőt akarja telepíteni... Nos, én egyszer el is kezdtem, e annyira levette a pénzem, hogy majdnem földhoz vágtam mérgembe! :((( Azt szeretném megkérdezni, hogy ezt a böüngészőt amit le akar tölteni, majd telepíteni, nem lehet a netről leszedni, majd feltelepíteni ingyenesen a telóra???

    Várom hozzáértők válaszát! :U

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Aktív témák