Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShooterTsiga

    csendes tag

    Windows kilőve! nem az a baja! fellett téve egy sima és azzal is szar! Amúgy a 64 bitesnél 64 bite drivereket tettem fel hozzá! 2 féle képen fagy le! 1. eset: újraindul a gép, és olyan hangot ad ki mint ha egy sci-fi filmben élesítenék a lézerfegyvert :) 2. eset: Játszok, játszok és megáll! marad a kép ott ahol van, hang nincs és semmire se reagál csak a reset gomb-ra! Tápot tegnap vettem és elötte is qtec táp volt benne és szintén 400 W-os! ehhez a 400 W-os táphoz viszont kellett venni elosztót mert kevesebb csatlakozó volt rajta mint a régin (ezen 6 volt előző-n 8) nem szeretném, ha a táp lenne mivel szűlők vettek mindent és gáz lenne még1 tápot venni :S:S nemtom mitcsináljak! azt tudom, hogy régebben volt olyan, hogy bejött a windows és ugyanúgy mint játékban megállt és nem reagált semmire, egeret nemtudtam mozdítani stb.! akkor az volt a gond hogy a winyóban megkellette igazítani a táp csatlakozót ami most sajnos nem jön be (pedig reménykedtem hogy csak ennyit kell csinálni). még1 tápot nem akarok venni mert ha nem az a baj akkor kib@sztam egy csomó casht! valami ötlet még?:(:(:( szülinapomra kaptam az egészet még pénteken és azóta szívok vele és nem megy... tököm tele

Új hozzászólás Aktív témák