Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szmayer1

    senior tag

    válasz Wiz Khalifa #54398 üzenetére

    Sziasztok.

    Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy adott egy alaplap, aminek sajnos a pontos típusát nem tudom, :( de 1155-ös tokozású, és olyan gond van vele, hogy gondol egyet, a monitort még bekapcsolja, sőt még eljut a bios-ig, de az oprendszert nem tudja betölteni. (totál kifagy) de úgy hogy még a reset gombra sem reagál. Rengeteg kísérletezés után rájöttem, hogy ha bios-ba átkapcsolom, hogy csak 1 mag menjen, akkor tökéletesen bebootol és feláll az oprendszer is. Így lehet használni, pár nap használat után a bios-ba visszaállítom alapra, tehát 2 maggal induljon, utána megint jó pár napig. És ez így megy 2-3 napig jó, utána bios-ba 1 mag, 2-3 napig így, utána vissza bios-ba 2 mag, megint jó 2-3 napig, és így tovább :O Fizikailag nincs bántva, értem ez alatt, hogy nincs megmozgatva benne semmi, éppen azért hogy ki tudjam zárni a kontakt hibát is.

    Proci lett cserélve, azzal is, táp is lett cserélve, azzal is, újra is lett telepítve, videókari is lett cserélve, de ugyan az a szitu. A proci az egy Intel G860

    Az egész gép max 3 éves, kondik, érintkezők, maga az egész alaplap jónak tűnik.

    Már ötletem sincs :F :F
    Ha valakinek van valami ötlete, akkor azt szívesen meghallgatom. :K

    iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

Új hozzászólás Aktív témák