Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tigerscorpio

    aktív tag

    válasz Viktoár #19915 üzenetére

    Véleményem szerint mindegy melyik usb-t használja.
    a lényeg az , hogy amikor ráhuzza a gépben megnyitott archivumból a file-t a pendrivera, akkor elkezdi ugye a másolást...
    ...de előtte ideiglenes tárhelyre kicsomagolja, és, csak utána másolja fel fizikailag a usb meghajtómemóriájába

    -ha tévednék javítsatok
    :R

    " A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

  • priti

    addikt

    válasz Viktoár #19915 üzenetére

    Vájá-vájá persze attól még a lapra fel van dugva a ház előlapija, hogy hátul tolom be a pent :U hmm, lehet az szivat? Végülis az az egy közös megvan a két alaplapban, hogy ugyanebben a házban volt a korábbi is, mint ez. Lehet mégis hardveres? Lehet a ház USB kimenete szivat, létezik, hogy a stacker 830-ban nem sima kimenet van, hanem az valami hub valami saját nyákkal? Még sosem szedtem szét. De hogy a rákba? :F Az nem hub nem? Az szerintem egyenes kihuzalozás csak, ami nem lehet zárlatos meg semmi ilyesmi mert műxik, de vágom a logikát, nem volt rossz kérdés. :R Á nem értem miért dob ekkora sávszélt rá. Hatalmasat mér, mégcsak nem is kicsit csal, percekig szívok egy 4GB fájl végén, az már horror.
    Mindegy van egy USB-s HDD-m azzal minden gúd, csak a penek copatnak, de mindegy milyen, többfélét próbáltam, ha pen akkor hülyeséget ír sávszélre. Valami driver, de mi? Ez sima májkrémszaftos cucc minden gépen.

    (#19919) Viktoár

    A folyamatjelzőt nem bánom, le van tojva milyen hülyeséget mutat, csak ne fogná meg... köszi, ezt megnézem a tcmd-ben, de melóban ugyanígy másolok ekkora fájlokat ugyanerre a penre és ott nem szivat. Ugyanez a Win7 az integrált USB driverével. Nem értem.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák