Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegegabi80

    addikt

    válasz Kernel #14987 üzenetére

    Ebben lehet némi igazság, mivel ezt a hibát mindig az aznapi első indításnál csinálja. Utána ha esetleg kikapcsolom és később újra be, akkor nem csinálja.

    A bios frissítést viszont megcsináltam (már ment kb 1-2 órát a gép) win alól az asus AlSuite progival. Minden le is futott, viszont ha indítom gépet akkor kiír valamit és csak F1-el megy tovább: "IMPORTANT: Update the same BIOS version again to complete BIOS update and to boot up successfully. When updating BIOS using "ASUS Update" in the OS, close all applications before continning."

    Nem a legújabb biost sikerült feltenni, hanem egy verzióval korábbit, mivel a progi ezt kínálta fel és nem találtam, hogy hol lehet másikat választani. Bár most már elvileg rájöttem.

    Akkor azt mondod, hogy legrosszabb esetbe előbb utóbb megadja magát valamelyik kondi és kampec alaplap? Sőt odavághat a HDD-nek is vagy bárminek? A táp márkáját nem igazán tudom, de megbízható helyről van ismerőstől (ott dolgozik), ki is lett mérve minden rajta. Vagy szedjem szét a tápot is és nézzem meg rajta a kondikat?

Új hozzászólás Aktív témák