Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz Shufny #232 üzenetére

    Nem igazán olvastam a LP rajongók reakciót, ha jól sejtem akkor nekik nem tetszik az új album. Őszintén szólva ez engem abszolút nem érdekel :) Sosem érdekelt az, hogy más mit gondol egy bizonyos zenéről, főleg ha nekem tetszik. Nekem a Metallica - St. Angerrel sem volt bajom. Ha a rajongókon múlna az, hogy hová fejlődik a zene, akkor még mindig a 70es évekbeli rock and rollnál tartanánk.

    A szövegekről: sajnos (vagy hálistennek :) ) az angol nyelvű számoknál engem ritkán foglalkoztat a szöveg, például a limp bizkitet mikor meghallgattam egyáltalán nem érdekelt és nem is tudom miről szólnak a szövegek. Egyébként illúzióromboló tud lenni, amikor egy egyébként jó zenét elrontanak az óvodás szövegekkel. Ellenben van olyan ahol a zene nem is annyira extra, viszont a szövegek ütnek nagyot, ilyen pl a Corporate Avenger nevű zenekar (nem linkelek tőlük semmit, mert sokaknak szúrná szerintem a szemét, akit érdekel majd rákeres :) )

    In Flames: nekem a self vs self nagyon bejött, ha ilyen irányba mentek volna el az új albummal akkor szerintem tetszene, ehelyett kaptunk egy kliséhalmazt, ami ráadásul szarul is szól. A Limp Bizkit egyébként nagyon "hatásvadász" módon van ám masterelve, a ritmusszekció az egekig van pumpálva, de tény hogy ez illik a zenéhez és vagányan szól.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák