Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Voice24

    őstag

    Hali!
    Nemrég kérdeztem véleményt a Caffebüro kávéiról, de mivel nem jött egy válasz sem, azt szűrtem le, hogy még nem próbáltátok. Én akkor berendeltem két félét, a Giallo nevű 100% robustát, és az 50-50% keverék Azzurro-t. Nos, ez utóbbit ma kipróbáltuk, és azt kell hogy mondjam, egyáltalán nem rossz. Lefolyásában, cremájában hozza a Pacificaffé Premium és Rome Espresso kávéinak szintjét, azaz gyönyörű a végeredmény. Ízre először kicsit fura volt, de másodjára már kifejezetten ízlett, és bár nem vagyok egy kávéínyenc, nekem csokoládés jelleg jött le. Látható, hogy eleve nem túl drága ez a keverék, ráadásul a hírlevélre feliratkozással kapunk egy 20%-os kupont is. Én most a rendelésem átvétele után kaptam "jutalmul" egy újabb 20%-os kupont, úgyhogy megvan, honnan rendelem a következő adagokat is.
    A Giallot még nem próbáltam, de ha sorra kerül, beszámolok arról is (ha csak valaki meg nem előz) :)
    Nem reklám akar ez lenni, csak infó egy elérhető árban hozzáférhető (állítólag) hazai pörköléshez.

Új hozzászólás Aktív témák