Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauddip

    aktív tag

    Sziasztok! :)

    Szeretnék érdeklődni, hogy van-e valakinek véleménye, vagy már tapasztalata a SAL VB X001 típusú autórádióról?

    Kb 6-7 éves Sony fejegységemet szeretném cserélni, ebben még csak sima audio cd-t lehet lejátszani, de már jócskán kopott gondolom az olvasófej, így nem igazán alkalmas már lemezek lejátszására, és már a rádió vevője sem tökéletes, ezért szeretném cserélni valami pendrive-ról működtethetőre, nem fontos már a cd lejátszás, úgyhogy egy anélkülire gondoltam, ahol könnyen lehet mászkálni a mappák és zeneszámok között egy hordozható eszközt csatlakoztatva.

    A válaszokat előre is köszönöm! :)

    Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

  • Mauddip

    aktív tag

    válasz Shokkolo #38089 üzenetére

    Igazából az tetszett benne, hogy a youtube-on talált videóban milyen könnyedén kezeli a mappákat, és jó ez a 3 colos kijelző rajta. Sok esetben már nem tetszik ez az egy soros megjelenítés, mint az én Sony-mban is van, tehát nehéz megtalálni a sok mp3 között, amit szeretnék, és ebben a videóban látható is, h itt pedig milyen jó. A filmlejátszás meg még plusz jó dolog, mert ha messzebbre megyünk, legalább közben nézhetünk valami ismeretterjesztőt is rajta, aztán nem unatkozik a család, én meg hallgatom vezetés közben! :)

    Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

  • Mauddip

    aktív tag

    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, h valaki használ-e SAL (Somogyi) márkájú autórádiót, és kíváncsi lennék mi a véleménye róla?
    Konkrétan kinéztem magamnak ezt a SAL VB X001 típust:

    Egy kb 10 éves Sony-t szeretnék lecserélni, és már nem tetszenek ezek az 1 soros megjelenítők, ez a SAL meg nagyon tetszett már egy Youtube-os videón is, bár nem tudom, h a teljesítménye felér-e a mostani 4*52W-osommal, merjem-e lecserélni rá?

    Véleményeket szeretnék kérni! :)
    Üdv

    Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

  • Mauddip

    aktív tag

    válasz tboy93 #39880 üzenetére

    (#39880) tboy93: Igazából a legnagyobb gondom, h ha lemezt rakok bele, már nagyon ugrál, audiót még csak-csak lejátszik, de az se mindegy hogy írom ki, valamint ha rádiót akarok hallgatni, azt is elég szercsegősen veszi, megnézettem az egyik elektronikai szerelővel, mikor cseréltettem a kocsiba ezt-azt, azt mondja lemérte az antennát, azzal nincs semmi baj.

    (#39881) Osynho: Azt már tapasztaltam egy két ilyen kütyünél, h csak ráírják , jobban mutasson, de otthon viszont SAL hangfalakkal megy a házimozim, és azokkal viszont teljesen meg vagyok elégedve, azért gondoltam, hátha ez is jó lehet. ;)

    (#39885) Daywalker: Nem csajoknak akarok én menőzni, lassan már családom van, csupán benyomni a pendrive-ot aztán onnan hallgatózni, kocsiba külön épített 4db 150W-os, 3 utas hangszóróimmal (szóval nem gyári azért :) ), meg ha hosszabb útra megyünk, szívesen elhallgatok valami dokumentumfilmet, amit nem kell nézni! :) Ha már ezt is tudja, akkor kihasználnám...

    Ezért is mondtam, h ha már tök olcsón hozzá lehet jutni ilyen 2-3"-os kijelzőkhöz, akkor miért nem raknak az újabbakba már ilyet? Unalmas, h 15éve is már ilyen 1 soros monokróm (?) kijelző volt a kocsinkba, és nekem nagyon megtetszett ennek a SAL-nak a menürendszere! :)

    Köszi a válaszokat! :R

    Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

  • Mauddip

    aktív tag

    Sziasztok,
    szeretnék vásárolni a közeljövőben az autómba egy új autórádiót és véleményeket szeretnék kérni! :)

    A jelenlegi ilyen, remélem hamarosan elviszik, és belerakhatom az árát egy újabba: Sony CDX-F5500

    A követelmények a következők lennének:
    - 15-20 ezer közötti árra gondoltam
    - legalább 4*50W-ot bírjon
    - 4db komponens hangszóróm van a kocsiban, elől 200W, hátul 150W. (gondolom névleges persze)
    - CD lejátszás már nem lényeg, nincs kedvem írogatni lemezeket!
    - USB bemenet nagy elvárás, kártyaolvasó nem
    - Eddig nekem tökéletesen szólt a jelenlegi is, csak szeretnék valami jobb "rádió-vételi" teljesítményűt (elég hülyén hangzott :D ), mert a jelenlegivel nem vagyok annyira megelégedve, nem tudom mennyire függ össze ez a rádióval (... vagy cseréljek majd antennát is a későbbiekben?)

    (Ha lehet valami minőségibb márkát választanék, és jobb lenne ha pl a kiírás valami normálisabban nézne ki a kijelzőjén, de sajnos ahogy látom ebben az árkategóriában nem találtak még ki színes LCD kijelzőt! :) )

    Előre is köszönöm, üdv ;)

    Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

  • Mauddip

    aktív tag

    válasz Mauddip #45355 üzenetére

    Valaki esetleg? :)

    Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

Új hozzászólás Aktív témák