Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mandju

    senior tag

    Sziasztok!

    segítségre lenne szükségem. Egy Renault Clio II-ben szeretném lecserélni a 6 hangszórós gyári "audio rendszer"-t. nem igazán vagyok otthon a dologban... próbáltam okosodni a fórumon, de egyedül nem szívesen döntenék. 100-120000 ft áll rendelkezésemre erre a célra és szeretném a pénzemért (adott kereten belül) a legjobb, legoptimálisabb megoldást megtalálni. tegnapig volt egy koncepcióm, de kissé elbizonytalanodtam...
    elől Kicx ICQ 5.2 komponens hátul Kicx 502 koaxiális (mindkettő 13cm), Titan tax101 2 csat. erösítő DLD ST300 mély, pio deh 6000ub.

    mára ez úgy néz ki, hogy hátul semmi, viszont 4 csat. erösítő, ami hajtaná a ládát és a komponens szettet. (a fejegység kiléte sem biztos már...)

    (olyan fejegységet szeretnék ami kezel usb-t és amin kormánytávvezérlő és segédkijelző támogatás van) mindenféle tanácsot, ötletet szívesen veszek! akár itt a fórumon, akár email-ben (hadarics@gmail.com) előre is köszi a segítséget

    Mi a véleményetek a pio deh 6000ub-ről?

    * JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

  • mandju

    senior tag

    válasz G.Zs. #2819 üzenetére

    Időközben már én is épp erre a típusra tettem le a voksom... :)

    * JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

  • mandju

    senior tag

    Sziasztok!

    Autócsere után tegnap kiszedtem a clioII-ből a zenét. Aktív rendszer volt SQ-ra építve.
    De az utóbbi pár évben már nem foglalkoztam vele...

    Tudnátok segíteni a beárazásában?
    Vagy esetleg irányítsatok át a megfelelő helyre...

    pioneer deh p88 rsII (doboz, táv, tartozékok)
    u-Dimension jr comp6 (dobozában, gyári váltó nem is volt használva (viszont az egyik mélyközepet peremezni kell, a magasok hibátlanok)
    u-Dimension jr. 2.370 erősítő
    u-Dimension jr. 4.300 erősítő (doboza megvan)
    u-Dimension EL12 element sub zárt dobozban

    ezeketmajd pontosan lemérem:
    2 pár neotech rca (talán 4 vagy 5 méteres)
    1 pár DLD rca (ez volt a subhoz)
    orion táp (kb 4 vagy 5 méter)
    kácsa flat fl15 rézkábel (kb 4x5m)
    tápelosztók, biztosítékház

    * JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

Új hozzászólás Aktív témák