Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akos1994

    aktív tag

    válasz PiciPeti #59853 üzenetére

    Tudom én is, előbb-utóbb eladom majd, csak fáj elengedni, de jah, racionálisabb lenne most egy olyan szub ami nem finomkodásra van.. :))

    lautnermark: Inkább csak az első kettő van használatban 90%-ban, és az már beugrott, hogy az első lábtérbe a kesztyűtartó alá jó lenne (talán?) egy Raptor 6 valami üvegszálas formára öntött kis kalitkába, de aztán elvetettem mert bármilyen pici, azt azért nem akarom, hogyha valaki beül mellém akkor magzatpózba üljön végig. Számolgatnom kéne még, hogy mennyi helyet venne el a lábtérből.
    Viszont hátul kardánalagút felett nem is olyan rossz ötlet, mivel hátul úgyis csak két ember ülhet forgalmi szerint is.. Viszont ott sincs azért tánctér.. :D
    A Raptor 6-ot meg tényleg dicsérik, hogy sokkal erősebb mint amekkora, de nem tudom milyen lenne ilyen környezetben.. Raptor 6-nál nagyobb cucc meg tényleg nem fér el, és akkor tényleg biztosabbra mennék talán a két ülés közti "épített" alagúttal plusz valami veretős refis szubbal.. De eléggé homályos még nekem is..

Új hozzászólás Aktív témák