Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    Topikgazda

    válasz BRIKLY #24103 üzenetére

    Bocs, kicsit nyers voltam, de ilyen időben nekiindulni egy ilyen útnak, ilyen gumikkal őrültség. Ezzel nem csak a magad épségét, de mindenki másét is kockára tennéd. Ez bármikor is felelőtlenség, de gondolj bele, ha szenteste előtt történik valami. Mondanám h bele se gondolj, de gondolj!!!

    Gumikra visszatérve... ha jól értem egy használt szetten vacilálsz, ami ki tudja hány éves. Annyit tudnod kell, h a téli gumi nem csak a mintája miatt téli, hanem jóval puhább is, hogy a rideg aszfalton jobban tapadjon. Na pont ez az a puhaság amit az idővel elveszít.

    Amit a gumis mond részben igaz, h hajtott kerék... Nem csak hajtott, de fékezett és kormányzott is. Jobban mint a hátsó, valamint a súly is itt van. Ha feltétlen ezt az utat választod akkor elölre tetesd, mert ha meg is csúszol, még az elsővel tudsz korrigálni, viszont ha az eleje csúszik ki b@szha...d. És így meg is tudsz állni vészbelyzetben.

    Mindezek ellenére, ha módodban áll vegyél valamit, 4 évszak, vagy bámit. Sose tévesszen meg ilyenkor az se ha kisüt a nap. Szálltam mar el hajszál híján, mert azt hittem jó idő van, de az az 1 bizonyos kanyar be volt fagyva. :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák