Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sziwiw

    újonc

    válasz evko #24 üzenetére

    Sziasztok!

    Beszállok én is picit a hozzászólásokba, én is játszom szinte az összes oldalon, hol nyerek, hol vesztek! Amin igazán nagyot buktam az az aukcionator volt, nagyon sok pénzzel szálltam bele, de semmit sem nyertem! Ennek ellenére sem fogom fikázni egyik oldalt sem, mert tetszik mindegyik oldal és gratulálok mindegyik oldal fejlesztőjének, mert gondolom nem kis meló ilyet csinálni és ami a lényeg egyik oldal fejlesztője, működtetője sem állt mellettem, halántékomra pisztolyt szegezve, hogy már pedig én pontot fogok tőlük vásárolni!!! Én döntöttem el, hogy kipróbálom, valamikor összejött valamikor nem! Sőtt egyik oldalon még ingyen pontot is kaptam, hogy kipróbálhassam... Vagyunk itt a fórumban 100an akikből 70en nyertek és mindenki fikáz mindenkit, ahelyett, hogy saját magán gondolkozna el, hogy ha nem tetszik, akkor nem játszik és kész! Tehát röviden a lényeg bidder, bidonline, aukciogame, licitbox, aukcionator Gratulálok! Nekem az összes oldal tetszik! Ennyi!

  • sziwiw

    újonc

    válasz lúzer #26 üzenetére

    Olvasd már el, hogy mit irtam!!!!!! miről beszélsz??? Senki nem irt ilyet, hogy nem fizetik ki vagy nem küldik ki a nyereményt!!!!! Mennyi esélyed van egy lottónyereményre??? Mégis megveszed??? MEG!!!! Téged hányszor kényszeritettek a lottózóban hogy már pedig te most megveszed ezt a k..va szelvényt??? Olvasd el mire válaszolsz mielőtt hülyeségeket irsz!!!!

  • sziwiw

    újonc

    válasz pantomas #47 üzenetére

    Kedves Uram!

    Ne haragudj, de ezt nem hagyhatom szó nélkül! Én is eljátszottam az aukcionátron hatalmas pénzt, de nem nevettetem ki magam a rendőrségen és a fogyasztóvédelemnél, bár ez a te Magad döntése, hogy elmész és jól bemószerolod őket, hogy te eljátszottál 2000ft-ot... amig elmész a szervhez benzinben többe lesz az egész mint amiről beszélünk! :) - de mint ahogy irtam ez a te Magad döntése, de az is a te döntésed volt hogy te pontot vettél náluk! És akkor itt van a kutya elásva.... Röviden! 15en vagyunk itt a fórumon akikből 14en nyertünk, sőtt mondok jobbat, nekem már küldtek is ki ajándékot, tehát a teljes átverés elmélet itt megdőlt! Sőtt nézd meg evkot és pumát- két ember akik már szar.á nyerték magukat stb. stb.! Lehet épp miattuk vagy miattam nem nyertél semmit! Elmúltál 18éves, tehát döntéseidért felelősséggel tartozol! Nem kért meg senki, hogy játsz az oldalon! Elfogadtad a szabályaikat azzal hogy regisztráltál! És ami a legcselesebb, ezeket a szabályzatokat komoly internetes jogászok írják és ha tüzetesen elolvasod, akkor nem találod meg benne azt a részt hogy "hozzátartozók és családtagok" nem játszhatnak, tehát ha "péterfiadam" mondjuk az egyik belso ember, akkor sem tiltotta meg neki senki a licitilást es még egy dolog, ha valaki nem jelentkezik a megnyert aruért azt gondolom automatikusan törlik, tehát ha volt is "péterfiádám" és nem valós személy volt akkor ő már finoman köddé vált! Ezeket csak jótanácsként irom, mielőtt bohócot csinálsz magadból... Lottóz inkább én azt mondom, aztán ha az sem tetszik akkor már a szerencsejáték Rt-vel együtt jelentheted fel az összes magyar online aukciós oldalt és az összes kamu játékost éz az összes gépi lottósorsolást... :))) És készül majd egy jegyzőkönyv köddé vált virtuális emberekről és gonosz lottógolyokról akik pont nem úgy ugrottak ki a gömmből mint amilyen számokat te beixeltél a szelvényeden :) Én azt mondom inkább ird meg ugyanezt az oldalnak amit a fórumnak, aztán ha ők is ilyen jót röhögtek rajtad mint én, akkor lehet dijázzák a viccedet 2000forinttal... :) Nő létemre én is játékos vagyok, de nem vinnyogok mint egy pic.a ha elvesztek 1000Ft-ot pedig hidd el jóval többe van már nekem az aunátor :)) Eldöntöttem, játszottam, vesztettem, hülye voltam, nem tanultam belőle - oszt kész! Ennyi a lényeg! :)

    Na jó éjt! :)))))

Új hozzászólás Aktív témák