Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz - = Zk = - #4962 üzenetére

    Te erted mire gondolok, felfogod, ellenben valakik ezt akarjak cafolni, holott nem lehet.
    Te dontesed, csak aztan ne halljam, hogy 'nyad mennyi lett a villany. :DDD mert en szoltam. :DDD

    Nekem a codmw anno elegge szerette kifektetni a gepet... a dirt3mal nem kell feltetlen jatszanod, van beepitett demo is. supreme commander forged alliance, illetve a gta4 lenne meg jo cput tesztelni. pl. elobbi szamara nem letezik eleg eros cpu, foleg akkor mikor sok jatekos van, fejenkent tobbezer egyseggel, mert ilyen is eloferdul. igaz, az a legnehezebb rts, amivel valaha talalkoztam.

    Te nem hallod, en igen. :P nah, azert egy Bachot, Beethovent leszolni... en sem azt hallgatok nap, mint nap, de azert minosegi muzsika az.

    El akarom adni, de kb semmit nem er, illetve lga1155ot akarok, komplett felgep csere, de am3+-hoz, fm1/2-hoz is az kell, szoval igy is, ugyis kicserelodik a fel gep... a reszletekben legozas koltsege meg vegosszegben elerheti, sot tul is lepheti egy komplett csereet is... szoval az AMD olcsosaga, csak ugymond ideiglenes jellegu. mert kesobb ugyis koltesz meg ra...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák