Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mert_csokis

    senior tag

    Most,hogy a topicot elérte a VRM mánia és hőhullám,egy picit utánanéztem a dolognak. A Sapphire hivatalos oldalán is lévő képek a kártyáról még az első szériás hűtőt és nyákelrendezést mutatják. A nemrég készült modellek,amilyen például az enyém is...és gondolom minden mostanában vásárolt modell,teljesen más hűtőt kapott
    Szinte a nyák egészét fedi a hűtő,a régi modellekkel ellentétben a venti a kártya dvi csatis oldalán helyezkedik el,és állítólag nagyobb és kisebb fordulatszámú is mint korábbi társai. Így vagy én vagyok balfék vagy a szóban forgó VRM chipeket már teljesen takarja az ''új'' hűtés,mert nálam szinte csak a tápcsati és néhány kondi látszik a kártya végén
    Az Asus és MSI hűtései is mostohábbak,utóbbi esetében a memókat sem takarja a hűtő...illetve a sokat dícsért Accelero X2-es is rövidebb a Sapphire hűtőjénél,így a VRM chipek szabadon vannak
    Egyébként az újabb,nemrég kiadott X2-es csomagoláson már pirossal fel van tüntetve hogy mellékelik ezeket a spread cumókat,nyílván a legtöbb hazai boltban régebbi széria van raktáron...

    Air Jordan 1 Low G (DD9315-101) 42-es méretben eladó

Új hozzászólás Aktív témák