Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolisx4

    őstag

    válasz Mika1227 #7051 üzenetére

    hát azért van az NV driverrel is gond csak nem annyira szembetűnő, sokkal több minden van NV re optimalizálva, az a baj hogy önmagában kevés a jó vga ha nincs rendes driver valamiért nem nagyon sikerül ezt a gondot megoldani az AMD nél jó lenne tudni miért :F

    vitko
    mi a gond a vertikális szinkronnal??
    nekem az 5770 vgam nem birt megbirkózni vele el is adtam :U :U de a 4890 es nél én nem tapasztaltam gondot

    [ Szerkesztve ]

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Mika1227 #7051 üzenetére

    Akkor bizony mi tükörképei vagyunk egymásnak! :) Nekem 7600GS Silent-em volt (még mostis megvan a régi gépben), utána jött az uj gép 9600GT-vel :DDD

    zolisx4: Beállítottam, hogy mindig legyen bekapcsolva, de játékoknál mégis a frissitési ráta fölé megy az fps szám, így csikozik a monitotom...

    helkis: Jó, hogy említed ezt a sleep módot, néha mikor kikapcsol a monitotorom power saving-el, nem jön vissza bármit is csinálok, néha a sleeptől is behülyül a montiro... akkor 1-1 atinál is van ilyen gond. :) A másig meg az, hogy kicsit ellentmondasz önmagadnak: nvidia nem fejleszt, ati igen és ezért nehéz neki a driver dolog, ám hsz-ed végén mégis ezt mondod:
    "pl a 3870-es kariknál volt ilyen.... ...kis frissítéssel több tranyóval a mai 4870/90-esek is ugyanazok, mégis rendesen elpáholják a geforcokat."

    Szó mi szó, az nvidiát sem magasztalom ám az egekig, neki is voltak bizonyos húzásai (már amiket itt ph-n a hirekből szoktam olvasni), minden esetre szerintem nagyon gány ez az egész, az emberek több tízezreket költenek a kártyákra és szemetet kapnak... Mellesleg az árak is lassabban csökkennek sztem bár ez lehet a Mo-i szar gazdasági helyzetünk miatt is, na de én most nem állok le politizálni :P

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák